Dvojica sedí pred stanom a pije kávu
Pexels/Vanessa Garcia

Stretávate sa už niekoľko mesiacov, randíte, trávite spolu veľa času, no stále to nie je oficiálne. Nepovedali ste si, že spolu budete chodiť alebo to začnete brať vážne. Začínaš mať teda obavy, na čom vlastne si, lebo to absolútne netušíš. Ste síce spolu, no na druhej strane ako keby ste ani neboli. V čom môže byť problém?

Dôvodov na takúto situáciu môže byť hneď niekoľko. Najčastejšie ide o nasledovných 6 vecí, ktoré sa možno týkajú aj vás dvoch. Je dobré, že to chceš riešiť, pretože čo ak takto len strácaš svoj čas, ktorý by si mohla využiť oveľa zmysluplnejšie?

Nie ste na tom rovnako

Jeden z vás by to chcel posunúť na úroveň vzťahu, no tomu druhému to vyhovuje tak, ako to je. Keďže nie ste na rovnakej vlne, len ťažko sa dohodnete. Nech by ste sa rozhodli akokoľvek, jedna strana by bola tak či tak sklamaná.

Ak by si ty chcela vzťah, no on ešte nie, normálne sa ho priamo opýtaj, kde to viazne. Zmení v budúcnosti názor alebo sa s tebou iba zahráva?

Neviete, čo od života a vzťahu chcete

Obaja žijete v prítomnosti a užívate si to, čo vám život ponúka. Neriešite budúcnosť a nemáte takmer žiadne plány, preto to nijak nenaháňate. Možno ani len neviete, čo by ste od života chceli, a tak len tápete. Vieš vôbec, ako by mal podľa teba vyzerať dokonalý vzťah? Myslíš, že to bude práve s ním?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating