Žeby predsa boli spolu? O randení obľúbeného rapera Separa a mladej tanečnici Cynthii Tóthovej sa len šuškalo. Podľa najnovšej fotografie zverejnenej na jej Instagrame to vyzerá tak, že ide o pravdu.

O ich prípadnom vzťahu sa začalo hovoriť predovšetkým v marci, kedy si dvojica odskočila na exotickú dovolenku na Zanzibar. Len týždeň predtým si raper užíval slnko v Dubaji so svojou rodinou. S matkou jeho dcérky, speváčkou Tinou, udržiava dobrý vzťah aj po rozchode.

Najnovšia fotografia v instagramovom príbehu mladej Cynthie však napovedá tomu, že dvojica je naozaj spolu. Talentovaná Cynthia pridala fotografiu, na ktorej sa drží za ruku s nejakým mužom. A nie len tak hocijakým. Rapera Separa prezradilo predovšetkým jeho výrazné tetovanie, ktoré je neprehliadnuteľné.

zdroj: Instagram/cynthia_tothova

Ak si popozeráš Separov profil, určite nájdeš viacero fotiek, na ktorých nájdeš podobnosť s týmto tetovaním. Aj keď dvojica nepridáva ešte oficiálne spoločné fotografie, držíme im palce, aby im to spolu klapalo. Veď im to spolu aj celkom pristane, čo povieš?

Zdroj: Instagram/cynthia_tothova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.