instagram/separ__dms

Speváčka Tina a reper Seper v auguste minulého roka ohlásili rozvod. Po 7 rokoch vzťahu tohto sympatického páru to bol šok najmä pre fanúšikov, ktorí túto dvojku milovali. No žiadna dráma sa nekonala, obaja sa rozišli v dobrom a svoj priateľský vzťah naďalej udržiavali, čo bolo vidno aj na ich sociálnych sieťach.

36- ročná Martina Csillághová a 34-ročný Michael Kmeť majú spoločnú dcérku Tiu Lilianu (Aničku) a do rodinky patrí aj syn Leo, ktorého má Tina z predošlého vzťahu. Rodina je pre nich základ a preto udržiavajú čo najlepšie vzťahy.

K nim zrejme patrí aj spoločná luxusná dovolenka, na ktorej sa práve všetci štyria nachádzajú. Fanúšikovia sú z toho nadšení a čakajú, či z toho bude opäť niečo viac.

Na sociálnych sieťach sa obaja pochválili fotkami už z lietadla: „Berem gadže na výlet. Tá šikana u nás mi trošku leze na hlavu už..,“ napísal Separ k fotografii z lietadla, ktoré malo nasmerované do Dubaja. Luxus si užívajú už od začiatku, pretože ako vidieť, odleteli v biznis triede.

Tina spomenula, že za tú 14-dňovú karanténu, ktorú musia absolvovať po príchode domov im to stojí. A Separ si po poslednom roku, kedy bojoval s rakovinou, oddych rozhodne zaslúži!

zdroj: instagram/separ__dms

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News