Instagram/naoleo

Naomi Adachi síce prišla do vily v Love Island medzi poslednými a nenašla medzi chlapcami lásku, ale aj tak našla niečo dôležité. Spoznala sa tam so Samuelom, ktorý sa stal jej výborným kamarátom. Pre svoju najlepšiu priateľku si počas natáčania Love Island After pripravil nádherné prekvapenie, ktoré nasvedčuje tomu, že by medzi nimi mohlo byť niečo viac.

Súťažiaci reality šou si pred Vianocami užili spoločné posedenie a nechýbalo ani rozdávanie darčekov. Sam si pre Naomi pripravil naozaj kreatívne a dobre premyslené prekvapenie.

Nachádzala indície, ktoré musela správne rozlúštiť a až tak sa dostala k hlavnému darčeku, ktorým bola ružová mikina. Naomi neudržala emócie a pred všetkými sa rozplakala.

Ako sama vo videu povedala, pre niekoho by išlo o obyčajný kus oblečenia, no pre ňu má oveľa hlbší význam. V deň, keď prišla medzi ostatných do vily, jej bola zima, tak Sam neváhal a hneď jej utekal zobrať svoju mikinu. Teraz jej ju daroval so slovami, že u nej bude určite v dobrých rukách. Za takéto gesto by sa nemusel hanbiť žiadny milujúci partner, nie to kamarát.

Bývalí účastníci reality šou boli z tohto prekvapenia nadšení a začali skandovať, aby si dali pusu. Dvojica neváhala a pobozkali sa. Vyzerá to teda tak, že medzi nimi bude viac, ako len kamarátstvo. Dokonca aj na ich sociálnych sieťach zverejňujú spoločné fotografie, podľa ktorých to medzi nimi iskrí.

Myslíš si, že sa Naomi a Sam dajú naozaj dokopy?

Zdroj: videoarchiv.markiza.sk

Viac z kategórieHot News