Nie pre každého je vzťah. Niektorí to priam potrebujú a niektorí zas potrebujú cítiť tú chuť slobody a vedieť, že nie sú nikým viazaní. Dalo by sa teda skonštatovať, že majú akúsi fóbiu z dlhodobého vzťahu a veru, nevedia si predstaviť takú existenciu. To ale neznamená, že sú to horší ľudia. Len jednoducho potrebujú voľnosť. Takže tentokrát ti prinášame znamenia zverokruhu, ktorú majú k tomu najväčšie sklony. Toto sú oni!

Baran

Ako prvého do tohto zoznamu možno zaradiť práve Barana. Prečo? No, po prvé, vždy chce hrať podľa vlastných pravidiel a to našťastie, žiaľ, berme to, ako chceme, nejde. On sa nechce vzdať svojich zákonov. Ak máš chuť aj aj zotrvať s ním vo vzťahu, všetko to ostane len na tebe. Prispôsobovanie sa a tak ďalej. Nuž, vo všeobecnosti, každý Baran sa obáva zo straty svojej slobody.

Blíženci

Na jednej strane sú to skvelí rečníci, majú naozaj skvelé komunikačné zručnosti a sú aj dosť dobre výreční, no na druhej strane, ak príde na problém, len ťažko ho vedia riešiť. A to je to, prečo veľmi nechcú ísť do dlhodobého vzťahu. Pretože by nevedeli čeliť hádkam, ktoré sú vo vzťahom síce normálne, ale oni proste sa chcú vyhnúť takýmto situáciám. Ale čo sa týka príležitostným flirtom, tým sa nebránia. Ale ako isto už vieš, ide len o krátkodobé hrátky. Pokiaľ cítia, že sa im niekto dostal pod kožu, hneď cúvnu a nedajú druhej strane príležitosť.

Strelec

Ako tie predošlé, aj toto znamenie zverokruhu sa radí do zoznamu „nechcú dlhodobé vzťahy“.  Strelec rád trávi čas s priateľmi a rodinou, ale zároveň má rád svoj priestor. Ak by sa len predsa rozhodol pre vzťah, musel by si byť istý, že jeho vyvolená polovička je tá pravá. Ale to trvá veľmi dlho, kým sa tak rozhodne. Nechce sa viazať len tak. A ako aj Blíženci, aj Strelec sa obáva zo straty slobody. Nuž, preto je tak opatrný.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.