instagram.com/tvmarkizaofficial, facebook.com/Laura Hritzová

Búrlivé víno patrilo k najobľúbenejším seriálom a prvé série sledovalo veľké množstvo ľudí. Ako to už potom býva zvykom, série sa len naťahovali a strácali sa aj diváci. Vďaka seriálu sa preslávila aj mladá herečka Laura Hritzová, ktorá už ale nie je dieťaťom, ako tomu bolo v Búrlivom víne.

V takýchto seriáloch je veľmi pekné sledovať, ako sa najmä mladší herci rokmi vyvíjajú a dospievajú. Spomínaš si vôbec ešte na tínedžerku Lauru, s ktorou to rodičia niekedy nemali veľmi jednoduché? V poslednej sérii v roku 2017 sa z nej už stala skoro dospelá mladá dáma, z ktorej sa v seriáli stala úspešná vinárka a rodina na ňu bola patrične hrdá.

V roku 2014 mala Laura ešte hnedé vlasy a na starších fotkách zo seriálu vidieť, že bola zrovna v pubertálnom veku.

zdroj: facebook.com/Búrlivé víno

Čas ale bežal a mladá herečka nám dospievala priamo pred očami.

zdroj: facebook.com/Búrlivé víno

Z Laury sa neskôr stala blondínka a v posledných sériách si ju už len ťažko mohla vidieť s hnedými vlasmi. Vyrástla z nej poriadna fešanda.

Dlho sme potom o nej vôbec nepočuli, až kým sa neobjavila v ďalšom markízackom seriáli Pán profesor. Tam už vidieť, že Laura dospela a veľmi jej to pristane aj s novým účesom.

Svoje súkromie si stráži, pretože aj profil na Instagrame má uzamknutý len pre sledovateľov, ktorým povolí prístup. Na Facebooku tiež nájdeš jej profil, ale okrem profilových fotiek nenájdeš žiadne bližšie informácie o jej osobe. Dnes má Laura 19 rokov a pevne veríme, že ju v nejakom seriáli ešte uvidíme.

Viac z kategórieHot News