Emma Drobná
Instagram/emmadrobna

Iba nedávno sa sťažovala, že patrí do skupinky žien, ktoré vydierali kvôli intímnym fotkám a teraz sa odfotila rovno hore bez. Emma Drobná je na svojom Instagrame veľmi aktívna a neustále tam pridáva krásne umelecké, no i trochu šteklivé fotky, ktoré určite potešia oči jej sledovateľov. Speváčka je známa tým, že rada cestuje, a to so svojím priateľom, bývalým profesionálnym futbalistom Filipom Šebom. 

Emma Drobná so svojím partnerom dokazujú, že pravá láska ešte existuje. Radia sa medzi najkrajšie a najstabilnejšie páry slovenského šoubiznisu. Idylický vzťah majú už od roku 2019, kedy spolu začali randiť. Ich zamilovanosť z nich doslova srší aj na Instagrame.

Emma Drobná s partnerom na Ibize

Iba nedávno sme písali článok o tom, že speváčka musela svojho priateľa na chvíľku vymeniť. Tou náhradou ale bola kamarátka Laura, keď spolu išli na priamy prenos Let’s Dance. Emma totiž často chodí na Slovensko kvôli pracovným povinnostiam. A preto svojho milovaného nechala na Ibize, kde sa párik zabýval. Na cestovanie medzi krajinami si obaja zvykli. „Prioritne mám ja prácu a tam chodím, keď mám viac voľna,“ priznala.

Cítia sa tam ako doma a o tom svedčia aj fotky, na ktorých vidno, že párik si nielen more a teplo neskutočne užíva. Vyzerá to tak, že sú do seba zaľúbení každým dňom viac, za čo môžu ísť vzorom mnohým dvojiciam.

Zdá sa, že futbalista na dôchodku nie je veľmi žiarlivý. Emma sa na svojom účte ukázala hore bez, ležiac na pláži. Ide ale o nádhernú a veľmi decentnú fotku. Emma Drobná patrí medzi najkrajšie ženy slovenského šoubiznisu a každý ju miluje za prirodzenosť. A táto fotka iba dokazuje, že prirodzene krásne a dokonalé je aj jej telo.

Zdroj: Instagram/emmadrobna

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News