V stredu večer zasiahol slovenskú instagramovú a YouTube scénu šok a smútok zároveň. Za bližšie nešpecifikovaných okolností nás navždy opustil mladý, 20-ročný YouTuber a influencer Majo Seman. Informácia o smrti sa objavila na jeho instagramovom profile.

Majko už nenatočí žiadne video, dnes mi polícia oznámila, že môj syn zomrel. 22. septembra by oslávil 21-narodeniny. 1.9.2021 sa jeho mladý život skončil. Nie sú slová, ktoré by vyjadrili bolesť a smútok, navždy bude so mnou, nech odpočíva v pokoji a jeho duša nájde to, čo vždy hľadala. Nedokázala som ho zachrániť, mrzí ma to,“ napísala na Majovom profile jeho zronená mama.

zdroj: Instagram/itsmajoseman

Zatiaľ nikto nevie, čo sa presne stalo. Ešte v utorok Majo pridal príspevok a vyzeralo to tak, že je všetko v poriadku. Na Instagrame ho sledovalo 58-tisíc ľudí a na YouTube sa mu darilo ešte viac, tam mal takmer 95-tisíc sledovateľov. Aj napriek tomu, že posledné zverejnené video bolo spred 8 mesiacov.

Majo otvorene hovoril o svojej závislosti na drogách. Podstúpil dokonca aj liečenie a pred týždňom sa vo svojom príspevku tešil, že už mesiac je čistý a bez drog. Je teda otázne, či do toho opäť padol a osudným sa mu stala závislosť. Ide však len o dohady a špekulácie, presný dôvod jeho nečakaného úmrtia zatiaľ nie je známy.

Jeho najbližším vyjadrujeme úprimnú sústrasť. Naozaj je hrozné, že z tohto sveta odchádzajú aj takíto mladí, šikovní a talentovaní ľudia.

Zdroj: Instagram/itsmajoseman

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.