Zmeniť partnera

My, ženy, sa častokrát snažíme zmeniť partnera a prinútiť ho správať sa tak, ako to chceme my. Je ti to povedomé alebo práve teraz sa nachádzaš v takejto situácii? Nezabúdaj na to, že tvoj milovaný je inou osobnosťou, ako si ty a má svoje hodnoty, záujmy a princípy.

Tieto 3 veci by si na partnerovi nemala nikdy meniť.

Jeho koníčky

Pravdepodobne to sama veľmi dobre vieš, že život bez koníčkov by bol nudný a nezaujímavý. Občas sa stáva, že to, čo zaujíma tvojho partnera a to, čomu sa rád venuje, môžeš považovať za zbytočnú stratu času. Nemusí sa ti to páčiť, ale znamená to, že sa to nemusí páčiť ani jemu?

Nemala by si sa snažiť odradiť svojho partnera od jeho koníčkov. V opačnom prípade si môže začať myslieť, že sa snažíš ovládnuť jeho život a to, čo robí a ver mi, nemusí to skončiť dobre. Pamätaj si, že on na tom niečo vidí, napĺňa ho to a prináša mu to radosť, inšpiráciu a upokojenie. Ako by si reagovala, ak by on sa snažil odradiť teba od toho, čo máš rada? Určite by si nebola nadšená.

Jeho extrovertnosť alebo introvertnosť

Sú to vlastnosti, ktoré nám boli dané od narodenia a ty nemáš vplyv to zmeniť, nech sa snažíš akokoľvek. Môžeš to síce skúsiť, ale bude tvoj partner reálne šťastný? Ani ty nebudeš nadšená, keď budeš vidieť, ako sa cíti. Mysli na to, že je to niečo, čo ani on sám nedokáže veľmi ovplyvniť a začni to rešpektovať.

To, či chce mať deti

Je to dôležitá téma, o ktorej sa treba rozprávať ešte predtým, než pôjdete spolu do vzťahu. Nemysli si, že ak tvoj partner nechce mať deti a je o tom presvedčený, že zrazu vo vzťahu s tebou sa jeho názor zmení. Nemala by si ignorovať jeho názor a riešiť takého veci ihneď.

Chceš svojho priateľa lepšie spoznať? V tomto našom článku nájdeš zaujímavé otázky, ktoré mu môžeš položiť a zistiť o ňom niečo nové. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating