Filmy o bad boy
Instagram/lqvsfilmz, Instagram/cruelintentionsmovie

Keď stretneme „zlého“ chlapca, často máme pocit, že už sa nezmení a nás pri ňom čaká len trápenie. Vďaka niektorým filmom ale môžeme veriť v to, že aj bad boy je ochotná kvôli láske urobiť takmer čokoľvek. 

Tieto diela nám ukazujú, že láska, empatia a vzájomné porozumenie môžu prekonávať prekážky a meniť životy. Keď sa bad boy zamiluje, je schopný zmeniť sa k lepšiemu. Videla si všetky z týchto 6 filmov?

10 vecí, ktoré na tebe nenávidím

Patrick dostane za úlohu zobrať na rande Kat, aby si mohla užiť rande aj jej mladšia sestra Bianka. Ibaže zistí, že to nebude také jednoduché. Keď si k nej napokon nájde cestu, ona sa dozvie o tom, že to všetko bolo narafičené. Vo filme dôjde k zmene oboch hlavných postáv, ktoré sa počas deje budú vyvíjať.

She´s All That

Veľmi podobná zápletka ťa čaká aj v tomto filme. Zack uzavrie stávku, že z utiahnutej Laney urobí kráľovnú plesu. Počas toho sa do nej naozaj zamiluje, ibaže ona sa, samozrejme, dozvie o dôvodoch, prečo sa o ňu začal zaujímať. Trailer si môžeš pozrieť na tomto odkaze.

A Walk to Remember

Ona bola vážna a konzervatívna, on bezstarostný a uvoľnený. Na prvý pohľad úplné protiklady, ktoré napokon osud spojil dokopy.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife