Pár v parku na pikniku
Unsplash/Alexandra Iva

Večera z lásky

Chcela by si ho prekvapiť dobrým jedlom? Veď za ním nemusíte chodiť len do reštaurácie, romantiku za stolom vieš vyčarovať aj doma. Zabudni na vaše tradičné menu a vymysli si niečo špeciálne. Samozrejme, že potraviny budeš musieť zaplatiť, no v konečnom dôsledku to bude oveľa lacnejšie, než jedna porcia rovnakého jedla od šéfkuchára. Zrejme ti dokonca potraviny ostanú aj navyše. A nezabúdaj, láska ide cez žalúdok a dobrému jedlu žiaden chlap neodolá.

Hurá na korčule

Korčule, bicykel, turistika, beh, bedminton. Letné počasie je ako stvorené na pohyb. A nie je nič lepšie, ako keď si takúto aktivitu užijete vo dvojici. Nabijete sa energiou, spravíte niečo pre svoje telo a ešte sa aj zabavíte. Nemusíš platiť vstupy do športových stredísk, vonku sa dá hýbať kdekoľvek a zadarmo. Vyplavené hormóny vám spravia dobrú náladu a ešte viac vás spoja.

Pamiatky bez vstupu

Ak máte radi históriu či umenie, určite vieš, že na niektorých miestach sa platí naozaj vysoké vstupné. Avšak, určité pamiatky, či už kultúrne alebo prírodné, sú bez vstupu. Na Slovensku je na každom rohu niečo, čo stojí za výlet. Dokonca aj niektoré múzeá a galérie majú napríklad prvú nedeľu v mesiaci vstup zdarma. Stačí využiť Google a nájdeš mnoho tipov. Skvelé rande, pri ktorom zbierate zážitky.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating