Pár v parku na pikniku
Unsplash/Alexandra Iva

Nezáleží na tom, či ide o vaše prvé rande alebo to už ani nerátate. Občas je náročné vymyslieť program, ktorý by vás oboch bavil a bol zároveň časom, kedy sa jeden druhému venujete naplno. Keď sa povie „skvelé rande“, mnohí si vybavia aktivitu, pri ktorej sa budú musieť buchnúť po vrecku. Lenže, čo ak chcete ušetriť peniaze?

Leto je za rohom a to ti dáva množstvo príležitostí na to, aby si svojho drahého možno prekvapila aj ty. Nie len, že to bude romantika, ale ešte ťa to bude aj stáť minimum peňazí.

Piknik v parku

Vonku je ideálne počasie na to, aby si zbalila deku, hodila do tašky niečo malé pod zub a „pozvala“ partnera na piknik. Nepotrebuješ pritom nakupovať veľa jedla, takými obloženými sendvičmi nič nepokazíš, dobrou voľbou je aj studený cestovinový šalát. Fľaša vody (alebo obľúbeného alko nápoja) a máš vybavené. Takto si môžete sadnúť naozaj hocikde a vieš, že vám postačí aj malý snack namiesto drahej večere.

Letné kino

V mnohých mestách sa počas leta tešia veľkej obľube vonkajšie kiná. Ak nie práve v tvojom, zisti si, kde je najbližšie. Ak by ste sa tam vybrali autobusom či vlakom, stálo by vás to možno menej, než vstup do klasického kina. Okrem vstupu ušetríš aj na predraženom popcorne či nápojoch. Opäť vám môžeš zbaliť malý snack so sebou.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating