instagram/lovelifepassport

Láska a vzťahy sú pre jedného človeka niečo, bez čoho si nevie predstaviť svoj život. Pre druhého je to iba hra, v ktorej však má v rukách srdce inej osoby. A nemá žiadne výčitky svedomia, ak to srdce odhodí od seba zlomené preč. 

Nikdy nevieš, kedy ti nejaký chlap presne toto isté spraví. Ak by sme vedeli, ktorým typom mužov sa vyhnúť, bolo by to hneď jednoduchšie. Toto je 5 typov chlapov, na ktorých si radšej dávaj pozor.

Ten, ktorý mal vždy na ženy „smolu“

Je to muž, ktorý má za sebou množstvo vzťahov, ale tvrdí ti, že mal jednoducho smolu. Nehovoríme, že sa to nemôže stať aj najväčšiemu dobrákovi, ale keď pri ňom nevydržala ani jedna z mnohých, nie je náhodou chyba na jeho strane? Alebo boli všetky tie ženy také zlé? A prečo by si práve také vyberal?

Zrejme to so vzťahmi nemyslí až tak vážne, ak o žiaden z nich nebojoval. Radšej utiekol alebo hodil vinu na druhú stranu, lebo ego. A takto to môže skončiť aj s tebou.

Ten, ktorý ti vyznáva lásku na prvom rande

Kam sa ponáhľa? Chce ťa dostať iba do postele? Iné vysvetlenie na to, prečo niektorí muži robia zo seba zaľúbencov, keď ženu ani nepoznajú, neexistuje. Buď je to blázon alebo hrá starú hru na sladké slová, ktorými ti chce iba pomotať myseľ.

Ten, ktorý myslí iba na seba

Stretávate sa vtedy, kedy to jemu vyhovuje, robíte to, čo je jemu po chuti, dokonca ťa nenechá vybrať ani len film, ktorý si pustíte. Takýto chlap môže naozaj chcieť ženu po boku, ale vôbec ju ako svoju partnerku neberie. Nedokáže spraviť kompromisy, pretože ťa skutočne nemiluje. Vzťah síce môže myslieť vážne, ale teba ako osobu tak neberie.

Ten, ktorý sa na všetko pýta mamičky

Toto je osobitá skupina, do ktorej patria všetci mamičkini maznáčikovia. Títo chlapi môžu byť plní lásky, ktorú by chceli dať svojej partnerke, ale ich vzťah s mamou všetko totálne brzdí. Nikdy nespravia nič bez jej vedomia či rady, a ty budeš vždy tá druhá.

Ak pre neho nie si na prvom mieste, potom ťa čaká strastiplná budúcnosť, v ktorej zistíš, že svoje sľuby nikdy vážne nebral. Nie je to zlý chlap, ale váš vzťah nebude brať na rovnakej úrovni ako ty.

Ten, ktorý má plné ústa sľubov

Pri sľuboch ešte ostaneme, ale pozrieme sa na skupinu mužov, ktorí nikdy nič nedodržia. Pozri sa na to takto: ak niekoho miluješ a niečo mu sľúbiš, tak spravíš všetko pre to, aby sa tak aj stalo. Niektorí chlapi však majú len plné ústa rečí, no, ako sa hovorí, „skutek – utek“.

Ak takému mužovi nezáleží na tom, či ťa sklame, vieš, že mu celkovo nezáleží na tebe ani na vzťahu. Iba sa ho snaží udržať prázdnymi sľubmi, ktoré ti na chvíľu zalepia oči.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating