Buď s niekým, kto presne vie, čo má, keď ťa má. Nie s niekým, kto si to uvedomí až vtedy, keď ťa stratí. Nie som tvoja prvá, to viem, no chcem byť tvoja posledná. 

Každý máme za sebou pár vzťahov. Niektoré nás posilnili, iné nás zničili a aj vďaka tomu sme prišli na to, kto sme. Občas to bolo bolestivé, občas menej, no vzťahy, ktoré sme mali, nás istým spôsobom vyformovali na osoby, ktorými sme dnes.

Vzťahy sú komplikované a nie vždy ľahké, no kto nechce byť zamilovaný? Učíme sa jeden od druhého, uvedomujeme si našu minulosť a poučení z nej ideme do nových vzťahov s väčšou sebaláskou, aj keď sa to nie vždy zdá. Nie som tvoja prvá, no chcem byť tvoja posledná. Viem, že máme za sebou isté vzťahy, ktoré sme museli zvládnuť, no sme pripravení byť spolu.

„Láska musí byť vášeň, posadnutosť, niečo, bez čoho sa nedá žiť. Stratiť hlavu, zamilovať sa do niekoho, zošalieť a to isté spraviť jemu. A ako ho nájsť? Len počúvni, čo ti hovorí srdce. Pretože pravda je, že nemá zmysel žiť a toto nespoznať. Prejsť tú cestu a nepoznať lásku, to je ako neprežiť vôbec nič.” – z filmu Zoznámte, Joe Black

zdroj: unsplash.com

Nie som tvoja prvá, no chcem byť tvoja posledná. Chcem, aby sme využili to, čo sme sa naučili z predchádzajúcich vzťahov a pochopili, že sme sa stretli v tom najlepšom čase. Nie som tvoja prvá, no chcem byť tvoja posledná.

Verím, že sme na seba pripravení. Nie som tvoja prvá, no chcem byť tvoja posledná. Chcem, aby sme boli najlepší priatelia, skvelí milenci a partneri, ktorí vedia, kto sú a čo všetko môžu prekonať. Nie som tvoja prvá, no chcem byť tvoja posledná. Túžim po úprimnom a zdravom vzťahu s tebou.

„Vieš, čo si vra­vím? Keby som bol kto­koľ­vek iný, ne­ča­kal by som ani 24 ho­dín. Hneď by som ti za­vo­lal, či by si ne­šla na kávu alebo po­ve­dzme na ve­čeru či do kina – až po zvy­šok na­šich ži­vo­tov.” – z filmu Láska cez in­ter­net

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.