instagram/madamelena_

Nájsť toho pravého muža sa môže javiť ako ťažká „úloha“. Najmä v tomto období je to pre single ľudí zložitejšie, pretože je zoznamovanie obmedzené.

Ak si vo vzťahu a nie si si istá, či je to ten pravý, môžeš sa cítiť ako na rázcestí. Na jednej strane stojí on a dobrý život s ním, na tej druhej strane je neistota a rozchod.

Pri láske by to však malo byť jednoduché – ak sa cítiš ako na rázcestí a nevieš sa rozhodnúť, pravdepodobne to nie je ten pravý.

Keď do tvojho života ten pravý muž príde, budeš to vedieť a cítiť. V tom momente pochopíš, prečo to s ostatnými mužmi nevyšlo a prečo si musela mať zlomené srdce. Pre neho.

Láska nie je zložitá – buď tu je, alebo tu nie je. Ak je to ten pravý, už na prvom rande pocítiš, že to s ním musí vyjsť. Že tentokrát bude všetko iné, lepšie, láskavejšie a stálejšie. Už od prvej chvíle budeš cítiť chémiu, ktorá sa medzi vami vytvorí.

Ak to tak nebudeš cítiť, nebudeš ho nikdy milovať, vždy ho budeš mať len rada. Môžeš pociťovať lásku, no nebude to tá pravá. Bude to láska, ktorú máš aj pri priateľoch. Úprimná, no nie taká, ktorá by „hory prenášala“.

Toho pravého muža spoznáš podľa toho, že sa pri ňom budeš vždy cítiť milovane – aj keď sa pohádate, aj keď sa nebudete vidieť pár dní a aj vtedy, keď to bude medzi vami zlé. Nikdy ti nedá najavo, že ťa nemiluje, láska medzi vami bude stále.

Neodíde ani vtedy, keď sa nenamaľuješ a on ťa uvidí, ani keď priberieš 5-10 kíl, ani keď nebudeš najkrajšie oblečená, ani keď sa budeš hnevať a neodíde dokonca ani v prípade, keď sa vám nezhodnú názory a pohádate sa. Bude tu vždy a môžeš sa na neho kedykoľvek spoľahnúť.

Takto to budeš vedieť. Pravá láska sa totiž nikdy nevzdáva.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating