Novoročné predsavzatia sa dajú aplikovať naozaj do každej životnej sféry. Nevyhne sa im ani oblasť lásky a vzťahov.

Možno aj ty si si povedala, že v tomto roku si nájdeš partnera alebo s tým „starým“ niečo spravíš. Tím DaTech Media uskutočnil zaujímavý prieskum o novoročných predsavzatiach v milostných životoch používateľov sugardaters.sk, jednej z najväčších SugarDating stránok ako v Európe, tak aj na Slovensku.

Práve táto stránka ponúka tzv. SugarDaddies, SugarBabes, SugarMamas či ToyBoys bezpečnú zoznamovaciu platformu na nájdenie si plnohodnotného vzťahu. Anonymného prieskumu sa zúčastnilo 120 Slovákov zaregistrovaných na tejto stránke.

Ich vek sa pohyboval od 18 až do 55 rokov, pričom 59 % z nich uviedlo, že sú single, 20 % vo vzťahu a ostatní užívatelia sú v manželskom, otvorenom či mileneckom vzťahu, prípadne sú rozvedení alebo ovdovení.

Aké výsledky prieskum priniesol?

Až štvrtina nezadaných používateľov by v prvom rade chcela viac randiť a byť žiadanejšia. Zároveň títo ľudia túžia po romantickom vzťahu, no bráni im v tom veľká zaneprázdnenosť. Ďalší by zas chceli zažiť milostnú aférku a až 13 % opýtaných sa chce konečne odpútať od ľudí, ktorí o nich nemajú záujem.

Tí zadaní by sa chceli so svojimi partnermi viac zabávať, cestovať a chodiť na netypické rande. Novoročným predsavzatím až 17 % opýtaných zadaných Slovákov je mať milostnú aférku.

A po čom túžia SugarBabes a SugarDaddies?

42 % SugarBabes by chcelo v roku 2020 vstúpiť do tradičného vzťahu, takže si dali za cieľ chodiť viac na rande. Tretina SugarBabes však chce spoznávať nových ľudí bez záväzkov. Do manželstva sa nehrnie skoro žiadna z nich.

SugarDaddies chcú jednoznačne viac randiť, z čoho 43 % z nich by to radi robili bez záväzkov, a 36 % z nich prostredníctvom klasických stretnutí. Na rozdiel od SugarBabes, viacero z nich si vie v novom roku predstaviť vstúpiť do manželského zväzku.

 

Zdroj: DaTech Media

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.