Známi moderátori
Instagram/oswaldphotoss, Instagram/rachellkka

„Hlavne neviem, že kde vy dvaja k**otkovci by ste chceli zobrať 10-tisíc, keď obidvaja žijete v podnájmoch a z toho hentomu malému to ešte furt platia rodičia, že? To by som bol fakt zvedavý,“ doplnil ju Tomy.

„Hlavne, že nasilu ste boli kamaráti, keď ste potrebovali niečo a boli ste blbečkovia na internete, ktorí nemali žiadne pozretia a teraz akože … Ja viem veľmi dobre, kde je Európa 2,“ pokračoval moderátor Farmy Xtra, ktorý sa objavil aj v 9. sérii reality šou Farma.

„Už som tam párkrát bol a vy to veľmi dobre viete a chodíte so sklopenou hlavou a kukáte do zeme, keď tam dôjdem. Takže nechci, aby som ti tam rozkopol dvere, lebo hentoho východniara hodím naspäť na východ domov a henten malý b**erant, čo obchytkáva ženy na eventoch, tak dôjdem,“ dodal.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🔥RACHEL♌️ (@rachellkka)

Celé to bol iba žart

O pár hodín neskôr však vysvitlo, že známi moderátori z rádia Európa 2 a Tomy Kotty s priateľkou Ráchel si z nás iba vystrelili. Na Instagrame zverejnili video, v ktorom priznali, že Oliver a Samuel pozvali zaľúbencov do večernej relácie Tri prasiatka.

„Ono je to trošku inak, ako to vyzeralo. My sme chceli vlastne iba vidieť, ako ľudia radi vyživujú negatívne veci,“ priznala niekdajšia hviezda Oteckov a všetci sa začali objímať, čím chceli dokázať, že aj napriek všetkému sa majú radi. Musíš ale uznať, že to zahrali naozaj presvedčivo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Samuel Procházka® (@graciosooo)

Aj minulý rok sme zažili drámu medzi influencerkami Biankou Rumanovou a Lulou Almaksus, ktoré si prostredníctvom stories na Instagrame posielali odkazy. Tie sa už ale medzičasom stihli zmieriť. To ale nebol žart, no rovnako sa do toho zaplietli Oliver Oswald a Samuel Procházka priamo v Európe 2. Vystrelili si z nich v živom vysielaní.

Zdroj: Instagram/graciosooo, Instagram/rachellkka, Instagram/oswaldphotoss

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News