moderátor

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Mladý, sympatický, vtipný, úspešný a po novom už aj zasnúbený. Komik a moderátor Samuel Procházka sa na Instagrame pochválil veľkou novinou a svojim fanúšikom konečne ukázal, kto si ukradol jeho srdce.

Samuel Procházka si pred deviatimi rokmi založil na YouTube kanál Sketch Bros, ktorého cieľom bolo zabávať ľudí. To sa darí mladíkovi doteraz. K spomínanej platforme sa pripojili sociálne siete a Samo sa dnes radí k najpopulárnejším tvorcom virálnych videí.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Samuel Procházka® (@graciosooo)

Aktuálne má ale Graciosooo, ako si Procházka hovorí, hlavu v smútku kvôli Tik Toku, kde mu bez upozornenia odstránili účet. „4 roky bez porušenia pravidiel, vykrádania ostatných profilov, kopírovania trendov, bez osočovania, negativizmu, vulgárnosti alebo akejkoľvek kauzy. Obsah, ktorý vám mal spríjemniť deň a pobaviť, čo sa napokon stalo a spolu s rokmi rástla aj sila, ktorú sme mali. Takmer 500 000 sledovateľov a miliónové zhliadnutia. Aj napriek tomu, že sa to zatiaľ nestalo nikomu z Top SK/CZ tvorcov, môže sa to stať komukoľvek,“ posťažoval sa mladík.

Našťastie, talentovaný komik sa úspešne realizuje aj na Instagrame či v rádiu Europa 2, kde od roku 2020 moderuje spolu so svojím najväčším parťákom, hercom Oliverom Oswaldom. A v súkromí sú Samovi hviezdy taktiež naklonené.

Moderátor sa zasnúbil v Londýne

Influencer sa o momenty z osobného života veľmi nedelí. A hoci sa netají tým, že je zadaný, svoju polovičku doposiaľ neukazoval. Teraz však nastala príležitosť, ktorou by bola škoda nepochváliť sa.

„… s tebou je život jazda,“ napísal Samo k záberu, na ktorom pózuje s krásnou priateľkou. Ak by si sledovatelia nevšimli na Vikinej ruke prstienok, moderátor k slovám priložil aj jeho emotikon. Pred svoju vyvolenú však pokľakol už pred niekoľkými týždňami počas výletu v Londýne. Srdečne gratulujeme!

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Samuel Procházka® (@graciosooo)

Zdroj: Instagram/graciosooo

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News