Oliver Oswald

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Známy herec a moderátor z rádia Europa 2, Oliver Oswald, sa teší z veľkolepej novinky v jeho živote. Oznámil to v stories na svojom Instagrame. Po troch rokoch sa mu to podarilo. 

Zdá sa, že Oliver Oswald za svojím kamarátom a kolegom z práce nezaostáva. So Samuelom Procházkom, ktorý sa prednedávnom oženil a s manželkou už stihli oznámiť aj tehotenstvo či ďalšie posunutie vo vzťahu, moderuje relácie v známom rádiu Europa 2.

Oliver Oswald má v živote veľkolepú novinku

A hoci by sa mohlo zdať, že Samuel sa za pár mesiacov stihol posunúť hneď o niekoľko levelov, aj v Oliverovom súkromnom živote sa to hýbe. Zatiaľ to nie je odhalenie jeho priateľky, no fanúšikom v stories na Instagrame prezradil, že má veľkolepú správu z iného súdka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa EUROPA 2 (@e2sk)

„Ako som sľúbil, 19. februára sa udeje niečo veľkolepé. Blížime sa do cieľa a dnes, po troch rokoch asi … Príde niečo, na čo sa fakt, že teším. Každý z vás to môže využiť. Poďte so mnou,“ prihovoril sa Oliver Oswald svojim fanúšikom v stories na Instagrame.

V ďalšom príbehu zverejnil video, v ktorom podpisuje akési zmluvy. Následne sa s zrejme s realitnou maklérkou – ktorá mu čosi ukazuje a vysvetľuje – blíži k panelákom. V ďalšej story zase vchádzajú do bytu a Oliver k tomu pripísal, že byty má prebrané. Už mu ich chýba iba zariadiť a prenajať.

Zo stories na Oliverovom Instagrame teda vyplýva, že sa rozhodol rozšíriť svoje podnikanie. Kúpil byty, zariadi ich a bude ich takto prenajímať záujemcom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa O L I V E R O S W A L D ❌ (@oswaldphotoss)

Zdroj: Instagram/oswaldphotoss

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News