Známi moderátori
Instagram/oswaldphotoss, Instagram/rachellkka

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Vzniká nová dráma v slovenskom šoubiznise? Známi moderátori z Európy 2 a Tomy Kotty s influencerkou Ráchel si v stories na Instagrame posielajú odkazy. Ako sa v stories domnieva Oliver Oswald, všetko spôsobilo zrejme jedno video. Všetko ale napokon dopadlo dobre a ide iba o žartík

Všetko začalo paródiou Samuela Procházku a Olivera Oswalda na rozhovor Tomyho Kottyho a influencerky Ráchel. Toto video môžeš vidieť po kliknutí SEM. Zrejme sa však dotklo známeho moderátora z Farmy Xtra a jeho priateľky, ktorí na to potom prostredníctvom videa v stories reagovali.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Samuel Procházka® (@graciosooo)

„Chalani z Európy 2 nás označili v nejakej paródii na nás dvoch, ale viete, čo mne z toho príde najviac vtipné?“ začal Tomy Kotty, ktorý potom namieril kameru na Rachel. „Že jeden z nich mi pred dvoma rokmi vypisoval na Instagrame a posielal d*ckpic-ky do správy,“ doplnila svojho partnera. Toto video potom Oliver prezdieľal na svojom profile.

Známi moderátori si teraz posielajú odkazy

Moderátori z rádia sa na tomto odkaze potom začali zabávať. V ďalšom príbehu na sociálnej sieti si strihli, kto z nich Ráchel mohol posielať také fotky, no ani jeden z nich sa nepriznal.

Aj na to Tomy s partnerkou reagovali. „Takže vy sa tu idete hrať naveľko, ale keď sme my dali minule na Instagram, že jeden z vás mi poslal d*ck pic na Instagrame, tak sa začali ozývať ďalšie baby, ktorým si ten d*ck pic poslal tiež, takže moc by som nevyskakovala, pretože to koluje už všade,“ povedala influencerka v stories.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🔥RACHEL♌️ (@rachellkka)

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News