Baran:

Vždy si vyberie, kedy sa ti ozve. Ak sa ho chystáš zavolať von, nájde si iné výhovorky na to, prečo nemôže. Vždy má však aj ospravedlnenie pre svoje zlé správanie.

Býk:

Videla si jeho vnútro, pustil ťa do jeho duše, ale nikdy ťa nezoznámil so svojou rodinou. Nikdy si s ním nebola na obed v reštaurácii, vždy to bol len fastfood, pretože nechce s tebou vzťah.

Blíženci: 

Keď si s ním, vždy má pri sebe mobil, telefonuje alebo posiela e-maily. Venuje sa viac mobilu ako tebe.

Rak:

Jeho rozhovory s tebou, sú viac ako plytké. Pozostávajú z viet ako: „Ako si sa mala?“ „Čo si robila?“. Nikdy nespomína niečo viac.

Lev: 

Keď ste niekde spoločne, vždy je k tebe šarmantný a pozorný, no ako osamiete, ani si ťa nevšimne. Si pre neho vzduch.

Panna:

Čaká až do poslednej minúty na to, aby si s tebou urobil plány. Nikdy s tebou neplánuje nič dopredu. Chce kontrolovať tvoju dostupnosť.

Váhy: 

Si tá, ktorá robí vždy prvý krok. Si tá, ktorá posiela prvá správy, tá, ktorá pozýva na rande alebo do kina. Robíš všetku tú prácu, kým on sedí na zadku a čaká na teba.

Škorpión: 

Píše ti SMS až po polnoci. Nikdy s tebou nehovorí ráno alebo uprostred dňa, ak ste začali rozhovor skoro. Čaká, kým je večer a dovtedy, kedy si môže dať alkohol, pretože od  teba chcel len jednu vec.

Strelec: 

Stále ťa berie iba ako kamarátku. Stále používa Tinder a stále s tebou len flirtuje. Aj keď sa medzi vami stalo veľa vážnych vecí.

Kozorožec: 

Nikdy nemôžeš predpovedať to,  čo urobí. Vždy sa vráti do tvojho života, keď sa nudí. Niekedy ťa nechá čakať týždeň, niekedy mesiac.

Vodnár:

Rozpráva sa s tebou len cez instagram. Odpovedá na tvoje príbehy a komunikujete spolu viac formou obrázkov, ako písmen.

Ryby:

Vždy zruší vaše plány. Necháva ťa čakať, aby si bola stále od neho závislá a aby si si nenašla niekoho iného.

Zdroj: thoughtcatalog.com 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.