Mamba Dasha

Akoby toho mala aj bez toho málo! Slovenská speváčka, herečka, podnikateľka aj influencerka v jednom, Mamba Dasha, sa musí potýkať s nečakanými udalosťami. Tentokrát sa jej nepríjemnosti nevyhli práve v oblasti podnikania. Celú situáciu objasnila na svojom Instagrame.

32-ročná Dáša Šarközyová, ako znie jej celé meno, je naozaj šikovná žena. Nielen, že sa stíha venovať svojej kariére, pričom aktuálne hviezdi v známom muzikáli, ale popri tom sa stará aj o syna i biznis. So snúbencom Tonym Poruchom, známym tanečníkom i hercom, ich aktuálne čaká náročné obdobie. Nepríjemná záležitosť ich bude stáť nervy.

Mamba Dasha
zdroj: Instagram/mambadasha

Mamba Dasha má vlastnú značku

Kto Dášu sleduje vie, že sa okrem spevu venuje aj svojej značke a obchodu, kde predáva kozmetiku. Úspešný biznis jej však teraz robí vrásky na čele. Po pár rokoch na trhu sa totiž dozvedela, že svoj obchodný názov bude musieť čím skôr zmeniť, pretože ochrannú známku na dané meno už niekto v zahraničí vlastní. Chybu pritom spravila ich právnička.

Je to také malé ‚nešťastie‘, ktoré nás bude stáť veľa času, nervov, peňazí, energie, kreatívy a ešte všetkého možného. Ale nevadí, aj horšie veci sa stávajú,“ oznámila fanúšikom na Instagrame. Celé jej vyjadrenie si môžeš vypočuť na videu TU.

Mamba a Tony
zdroj: Instagram/mambadasha

Za chybu však nikoho neviní, o novom „šate“ pre svoju značku už dávnejšie premýšľala, no teraz na to bude mať oveľa menej času.

Mamba Dasha
zdroj: Instagram/mambadasha

Zdroj: Instagram/mambadasha

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News