instagram.com/mambadasha

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Herečka a speváčka Mamba Dasha na sebe od pôrodu tvrdo maká. So svojím partnerom Tonym Poruchom vychovávajú malého syna Manola, no napriek tomu snaží venovať dostatok času aj svojmu telu. Hoci sa o seba stará, naposledy sa k nej dostali slová, ktoré človeku teda nepadnú vhod. Mamba o všetkom informovala na svojom instagramovom profile.

„Pozdravujem pani, ktorá mi “v dobrom úmysle” napísala, že teraz vyzerám “jak Tonyho veľká mamka” a že mi želá, aby som sa čím skôr dostala späť do formy..“ uviedla vo svojom instagramovom poste.

Toto sú slová, ktoré by nepríjemne prekvapili nejednu z nás a Mamba sama uviedla, že ju to rozhodilo. Podľa nej to však pani nemyslela tak zle, ako to vyznelo, ale aj tak. K čomu to bolo dobré?

„Takéto veci by si ľudia nemali písať, aj keby to bola akákoľvek pravda a bola by som o kamión ťažšia ako môj muž. Nie je to slušné a neurobí to dobre žiadnej psychike, a prečo niekomu dobrovoľne škodiť?“ pýta sa známa umelkyňa.

Jej partner Tony Porucha, tanečník skupiny The Pastels, tvrdí, že on by nič nemenil a jeho „manka“ sa mu vraj veľmi páči.

„Kto ma sleduje vie, že sa naozaj snažím, cvičím už rok a ide to veľmi pomaličky, ale ja sa z toho teším, cítim sa konečne vo svojom tele opäť úžasne a milujem ho,“ motivačne uzavrela.

Fanúšikom zároveň odkazuje, aby sa na svojej ceste za cieľom nenechali rozhodiť neslušnými poznámkami.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News