Mamba Dasha s rodinou

Dáša Šarközyová alias Mamba Dasha sa na svojom Instagrame úprimnosti nestráni. Sleduje ju tam už vyše 88-tisíc ľudí, ktorým pred niekoľkými hodinami prezradila, či majú s partnerom v pláne ďalšie dieťatko. 

Iba pred niekoľkými mesiacmi sa Dasha na svojej sociálnej sieti s fanúšikmi podelila o kúsok zo súkromia. Trápili ju totiž zdravotné problémy, ktoré sa nápadne podobali na tie tehotenské. 32-ročná speváčka však po niekoľkých dňoch prezradila, že bola iba chorá.

Mamba Dasha
zdroj: Instagram/mambadasha

Slovenská speváčka má po svojom boku milujúceho partnera už 8 rokov. Jej snúbencom je známy tanečník a herec Tony Porucha. Spolu vychovávajú 4-ročného synčeka Manola, no súrodenec k nemu už vraj nepribudne.

Mamba Dasha prehovorila o druhom dieťati

To, že speváčka nechce ďalšie dieťa, už na svojom Instagrame potvrdila viackrát. Prvýkrát to bolo práve vtedy, keď sa fanúšikovia tešili, že do ich rodiny pribudne ďalšie dieťatko. „Keď nechceme mať dieťa, tak vieme robiť veľa vecí pre to, aby to dieťa nebolo,“ napísala vtedy na svojom profile a teraz to chcela definitívne podčiarknuť.

Dasha fanúšikom nechala priestor na otázky na svojej sociálnej sieti. A, samozrejme, že padol aj dotaz o súrodencovi pre synčeka. „Prečo tak odmietavo nechceš 2. dieťatko? Manolko je krásny, škoda si také gény nechávať,“ znela otázka.

Mamba Dasha so synom
zdroj: Instagram/mambadasha

„Je to pre mňa fyzicky aj psychicky náročné. Celé tehotenstvo, celý pôrod, ale aj samotná výchova dieťaťa a necítim sa na to, žeby som mala dve deti. Niekto sa na to cíti a niekto nie. Áno, je mi to tiež trošku ľúto, keď sa naňho pozerám, ale naozaj sa na to necítime. Ani ja, ani Tony. Chvalabohu, to vnímame rovnako, takže to je všetko v poriadku,“ odôvodnila speváčka.

Zdroj: Instagram/mambadasha 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News