Mamba Dasha

Nehanbila sa to verejne priznať. Slovenská speváčka, Mamba Dasha, celým menom Dáša Šarközyová, sa po krátkej pauze už čoskoro vráti na javisko, kde si ju diváci zamilovali v predstavení The Bodyguard. Šťastie má nielen na skvelú prácu, ale darí sa jej aj v osobnom živote. Až na to, že muž po jej boku, nie je ten, o ktorom sníva. 

Teda, aspoň minulú noc tomu tak nebolo. Kto pozná Dášu a jej partnera, herca a tanečníka Tonyho, dobre vie, že táto dvojica je naozaj skvelým príkladom toho, ako to vyzerá, keď sa stretnú a zamilujú dve bláznivé duše. „Poruchovci“ ešte nie sú manželmi, aj keď sú spolu takmer 8 rokov a radosť im už robí aj synček Manolo.

Dáša a Tony
zdroj: Instagram/mambadasha

Mamba Dasha ho svojím snom pobavila

Dáša a Tony na svojich sociálnych sieťach zdieľajú nielen kus z pracovného života, ale aj časť zo súkromia. V ňom im nechýba veľa smiechu, ktoré cez vtipné spoločné videá posielali aj svojim fanúšikom. Speváčka, ktorú na Instagrame sleduje viac ako 87-tisíc followerov, sa včera priznala s tým, že sa jej sníval sen s iným svetoznámym mužom. Teda, až dvomi naraz.

Poruchovci
zdroj: Instagram/mambadasha

Zachraňovala svet

Dáša vo svojom sne pomáhala zachraňovať svet, pričom spoločnosť jej robil Tom Cruise a Thor. Niektoré sny nám z hlavy idú ťažko. Ako však na toto reagoval jej snúbenec?

Mamba Dasha
zdroj: Instagram/mambadasha

S Tonym je vždy zábava

Jeho reakcia pobavila nielen Dášu, ale aj jej followerov. Nuž, veď nemá dôvod naozaj žiarliť.

Zdroj: Instagram/mambadasha

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News