Unsplash/Chermiti Mohamed

Poznáš ten pocit sklamania, keď po celkom dobrom rande čakáš na to, či ťa znova pozve von, no on nevolá? Stalo sa ti to dokonca už niekoľkokrát? Určite premýšľaš nad tým, či máš smolu na chlapov alebo je chyba v tebe. Aj keď to možno nahlas nepriznáš, začínaš o sebe pochybovať a cítiť sa nedostatočne dobrá.

Začínala si randiť, pretože si mala pocit, že už je najvyšší čas nájsť si niekoho. Plná energie a očakávaní si začala dávať šance zoznamovaniu sa, no s každým ďalším neúspešným pokusom z teba po kúskoch mizla nádej. Pritom si už viackrát mala pocit, že s tým posledným ste si celkom sadli.

Aj keď by si mu chcela dať šancu, zdá sa, že on fungovanie s tebou nevidí. Čo robíš zle? To si naozaj ani jedného nezaujala tak, aby ti opäť zavolal? Nuž, buďme k sebe úprimné. Mohlo sa stať viacero vecí, no medzi 2 najčastejšie patria nasledovné.

Nebola si sama sebou. Ver, že chlapi vycítia, ak sa žena hrá na niečo či niekoho, kým nie je. Občas chceme niekoho zaujať tak veľmi, že stratíme vlastnú tvár. Presne tú, do ktorej by sa naozaj mohol zamilovať. Namiesto toho sa vystraší a viac sa neozve.

Príliš si tlačila na pílu. Predstavovať si na prvom rande to, ako spolu budete žiť v domčeku na pláži či hovoriť o tom, koľko detí by si chcela mať (ideálne do roka), to nie je prirodzené zoznamovanie sa. Ak si sa ho pritom ešte “nenápadne” chytala za ruku či ho hneď volala na akciu, ktorá sa bude konať až o pár mesiacov, znova sme pri tom, že sa vyľakal.

A vieš čo? Hlavné je, aby si si nemyslela, že tvoje neúspechy v randení si zapríčiňuješ sama. Áno, možno máš naozaj smolu a možno sú to všetko iba “prípravy” na toho, ktorý bude ten pravý. Podstatné je, aby si tomu nechala voľný priebeh a nerúcala sa preto, že neprebehli iskry z oboch strán. Ak sa tak nestalo hneď, potom by to aj tak nestálo za to, no nie?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating