Slobodná mamička

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

4. Otvorene hovor o svojej situácii

Ak sa rozhodneš začať nový vzťah, buď otvorená a komunikuj o svojej situácii.  To umožní partnerovi lepšie porozumieť tvojmu životnému štýlu a poskytne priestor pre otvorený dialóg. V žiadnom prípade nezatajuj, že máš dieťa. Nie je to hanba a ani príťaž.

5. Vyhľadaj podporu v okolí

Hľadaj podporu od priateľov, rodiny alebo iných slobodných rodičov. Zdieľanie skúseností a rád s ostatnými mamičkami môže byť užitočné a posilní to tvoje sebavedomie.

Znamenia zverokruhu
zdroj: Pexels/Victoria Akvarel

6. Plánuj budúcnosť

Rozmýšľaj o dlhodobých cieľoch a plánuj, ako chceš, aby sa tvoj život vyvíjal. Vnímaj randenie nie len ako momentálnu zábavu, ale aj ako súčasť dlhodobej vízie pre teba a tvoje dieťa.

7. Nezabúdaj na vlastné potreby

Je ľahké sa stratiť v starostlivosti o iných. Nezabúdaj však na svoje vlastné potreby a túžby. Staraj sa o svoje fyzické a emocionálne zdravie. Telo sa ti za to poďakuje.

Slobodné matky niekedy sú ako hrdinky, ktoré za každých okolností nájdu balans medzi starostlivosťou o dieťa a hľadaním lásky. Ak však potrebuješ nájsť aj nejaké podporné slová, stačí kliknúť SEM.

Sústreď sa na kvalitu času, komunikáciu a plánovanie do budúcnosti, aby si dokázala vytvoriť pekné prostredie pre seba a svoje deti. Pátranie po vzťahu môže byť náročné, ale so správnym prístupom je možné nájsť lásku a udržať rodinný život v harmónii už navždy.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating