unsplash.com

Nedávno sme tu mali článok o tom, ktoré veci na rande nefungujú. Prečítať si ho môžeš tu.  A kedže už vieš, čomu sa treba vyhnúť, prinášame ti rady, ktoré ti naopak pomôžu. Toto je 9 vecí, ktorými na neho zapôsobíš.

1. Daj si rúž!

Budeš sa cítiš omnoho sebavedomejšie a upriamiš pozornosť na tvoje pery. Červený rúž je jednoznačne spôsob, akým upútaš jeho pozornosť. Milujú ho takmer všetci, aj keď nie každý si to prizná.

2. Udržiavaj očný kontakt

Sila očného kontaktu býva podceňovaná, a preto naň nezabúdaj. Odolať mu dokážeme len veľmi ťažko. Pozri sa mu priamo do očí a pozorne počúvaj, čo ti hovorí. Týmto spôsobom mu ukážeš, že sa nehanbíš a zároveň ho možno dostaneš trošku do úzkych. No v tom najlepšom slova zmysle.

3. Letmé dotyky

Všetci milujeme letmé dotyky. Hlavne od niekoho, kto sa nám páči. Sú tak nevinné, no zároveň silné. A ak medzi vami funguje chémia, nebude trvať dlho a on sám bude mať neskutočnú potrebu sa ťa dotknúť. A možno nie len letmo.

4. Odíď včas

Čakať na to, kým on sám navrhne, žeby ste mali ísť obaja domov nie je správne. Mala by si vedieť, kedy stačilo a presne v tej chvíli sa zdvihnúť a príjemne s ním rozlúčiš. Necháš ho trošku na pochybách, či sa ti rande páčilo a zároveň sa tebou bude chcieť stretnúť opäť.

5. Vyobliekaj sa

Každá chceme muža na prvom rande zaujať. A na to, aby sme tak urobili sa musíme cítiť dobre a sebavedomo. A kde inde by sme sa mali pekne nahodiť ak nie na rande? Je jasné, že ak už spolu budete, nebudeš neustála dokonale upravená. No trošku zvýšenej snahy na začiatku určite nevyjde nazmar.

6. Pýtaj sa

Kto sa veľa pýta, veľa sa dozvie. Samozrejme primerané otázky, ale aj tak. Keď sa budeš pýtať, uvidí, že máš o neho záujem a dokážeš ho vypočuť. Zároveň mu tým ukážeš, že nemáš problém s konverzáciou a dokážete sa spolu normálne porozprávať. Navyše, každý rád rozpráva aj o sebe, tak mu na to daj priestor.

7. Buď rozhodná

Muži nemajú radi nerozhodné a neisté ženy. Je skvelé, keď chlap vyberie podnik, kde sa stretnete, ale to, čo si dáš je len a len na tebe. Rovnako tak si buď istá v svojich názoroch  a neboj sa povedať, čo chceš.

8. Oceň ho

Určite sa na to rande aj on pripravoval. Je zjavné, že všetko naplánoval, a tak nebuď skúpa na slovo a pochváľ ho. Komplimenty máme radi všetci. A ocenenie za našu prácu ešte radšej.

9. Buď sama sebou

To, že ste sa spolu dostali na rande už niečo znamená. Pravdepodobne sa mu páčiš. Taká, aká si. Preto sa nemusíš hrať na nikoho iného, jednoducho buď sama sebou. Skôr, či neskôr aj tak všetci zhodíme masky a ukáže sa kto aký je. Úprimnosť hneď od začiatku je to najlepšie, čo môžeš urobiť.

Zdroj: thetalko.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating