Počkaj si na muža, ktorý ťa bude milovať bezhraničnou láskou. Ktorému sa nebudeš musieť doprosovať a vyžadovať si jeho pozornosť. Pri ktorom budeš sama sebou a budeš spokojná a šťastná.

Počkaj si na muža, pre ktorého budeš splneným snom a ktorý si ťa bude vážiť. Počkaj si na muža, ktorý bude chápať tvoju osobu a nebude ťa chcieť meniť.

Chápem, že nechceš byť sama, no na dobré sa oplatí čakať. Všetci máme zlomené srdcia a bojíme sa znova zamilovať. Je to zdĺhavý proces, ktorý je však životne dôležitý a vďaka tomu duševne rastiem a posúvame sa.

Všetci máme svoje štandardy a očakávania v láske. Sme nároční a chceme bezpodmienečnú lásku. Nestojíme o niečo, pri čom nebudeme šťastní a nebudeme si istí. Chceme lásku, ktorá odpúšťa, ktorá túži a chce. 

Počkaj si na muža, ktorému budeš dôverovať a nebudeš ho podozrievať. Počkaj si na muža, pri ktorom si budeš istá, že je to ten pravý.

zdroj: Photo by Toa Heftiba on Unsplash.com

 

Existuje príbeh o gréckych bohoch. Nudili sa, tak vymysleli človeka. Stále sa však nudili, tak vymysleli lásku. Potom sa už nenudili, rozhodli sa ju sami vyskúšať. Nakoniec vymysleli smiech, aby sa to vôbec dalo vydržať.”- z filmu Chuť Lásky

Počkaj si na muža, ktorý ťa bude chcieť milovať bez podmienok. Ktorý bude rešpektovať tvoje sny a bude ťa podporovať. Ktorý ťa nebude chcieť držať v zlatej klietke a pri ktorom sa staneš lepším človekom.

Počkaj si na muža, na ktorého hneď ako sa pozrieš, budeš vnímať tu radosť z jeho prítomnosti. Ktorý ti nebude chýbať len fyzicky, ale aj duševne a ľudsky.

Uchovaj si svoje srdce pre niekoho, kto plní svoje sľuby a kto bude chcieť byť s tebou. Počkaj si na muža, ktorý bude tvojou oporou a pri ktorom sa budeš cítiť v bezpečí. O ktorom nebudeš pochybovať a premýšľať, či si urobila dobré rozhodnutie.

Počkaj si na muža, pri ktorom to bude všetko jasné.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.