Rande dvoch ľudí
Pexels/Vlada Karpovich

Mať vzťah nie je ľahké. Keby bolo, mal by ho každý. Prináša so sebou každodennú drinu, ktorá je však vykúpená pocitom milovania. Preto by si mala randiť s niekým, kto ťa chce dlhodobo, nie s niekým, kto ťa potrebuje len na uspokojenie túžob.

Randi s niekým, pre koho budeš predstavovať celý svet, nie s niekým, pre koho budeš chvíľková záležitosť. S mužom, ktorý ťa chce len do postele, by ťa nečakala ružová budúcnosť. Od neho dostaneš len potešenie v podobe vášnivého vrcholu, ale nič viac. Nebude ti sľubovať veci, ktoré nemôže (nechce) splniť.

Randi preto s niekým, kto ťa chce aj v zlých časoch, nie s niekým, kto je pri tebe iba v dobrých chvíľach. Keď je všetko pekné, jasné, že by s tebou chcel byť každý. Umenie je však nájsť chlapa, ktorý s tebou bude aj vtedy, keď to pekné nie je. Keď vypustíš von všetkých svojich démonov a neopustí ťa, je to ten pravý.

Randiť s niekým
zdroj: Pexels/Vlada Karpovich

Randi preto s niekým, kto v tebe vidí svoju budúcu ženu, nie s niekým, kto ťa po mesiaci a prvej hádke opustí. Načo je dobré s takým človekom chodiť? V podstate na nič, len si tým muž posilňuje svoje ego. Nenaleť mu.

Zohrievať niekomu posteľ je možno príjemné a vzrušujúce, no len do momentu, kedy sa v tebe prebudí cit pre rodinu a deti. Tvojmu milencovi asi ťažko vysvetlíš, že v tomto vzťahu nechceš pokračovať, preto sa do neho ani nepúšťaj.

Radšej buď chvíľu sama a rozvíjaj svoju osobnosť, akoby si mala mať zlomené a prázdne srdce. Počkaj si na muža, ktorý ťa bude chcieť mať v živote nastálo a randiť s tebou bude s radosťou, nie na muža, ktorý ťa bude využívať a po vášnivom dobrodružstve v posteli ťa odkopne. To nie je život, aký si zaslúžiš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating