šťastná žena
Pexels/Andre Furtado

Každá z nás si pod slovom „šťastná“ predstaví tie veci, ktoré ju takou aj v jej živote robia. A práve takáto šťastná žena je často iná ako ostatné. Jednoducho povedané, je takým inakším spôsobom krásna, no pritom nemusí ísť len o jej zovňajšok. 

Možno si práve kladieš otázku, v čom teda tá inakosť spočíva. Šťastná žena dokáže takmer všetky tie životné veci robiť nie tak, ako sú nám dané. I keď, samozrejme, jestvujú pravidlá, ktoré v dnešnom svete nejdú meniť a rešpektuje ich. Čo je však isté, presne takou môžeš byť aj ty a tiež akákoľvek iná žena na tomto svete.

Postačí sa na svet pozerať „inými okuliarmi“ a ono to pôjde samé. Nie je to najjednoduchšie, no zas ani najzložitejšie. Stať sa tak inak krásnou a inšpiratívnou je možné vždy a všade. Niet takej, ktorá by nechcela byť aspoň na chvíľu takouto. A vlastne, prečo na chvíľu, ak taká môžeš byť vždy, však?

Buď šťastnou ženou aj ty, pretože šťastná žena je…

Šťastná žena je sama sebou

Niet šťastnejšej a spokojnejšej ženy, ktorá je práve sama sebou i napriek tomu, že nie vždy je jej život dokonalý. Váži si všetko, čo jej život prináša, no čerpá predovšetkým z tých krajších chvíľ. Vie, že isté veci alebo situácie sa dajú riešiť aj inak ako len smútkom či neustálou negativitou. Zo šťastnej ženy vyžaruje aj v tomto prípade pokoj, rozvážnosť a pohoda. Nik iný a nič iné ju neurobí takou ako ona sama.

Nie každý ju musí mať v obľube

A je si toho maximálne vedomá, pretože nie je možné byť so všetkými navôkol na jednej vlnovej dĺžke. Tejto žene stačí mať vo svojom živote tých správnych ľudí, ktorí naozaj stoja za to. V žiadnom prípade nepotrebuje tých, ktorí sú nešťastní sami so sebou.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife