šťastná žena
Pexels/Andre Furtado

Šťastná žena vie, že slabé chvíľky nie sú hanbou

Ďalšia z vecí, s ktorou je aj v tomto prípade stotožnená. Navyše za slzy a slabé chvíľky sa nehanbí, berie ich ako súčasť svojho života. Vie totižto, že po každej búrke vyjde slnko a tohto hesla sa aj drží. Je si zároveň vedomá toho, že nepríjemné veci dokážu poriadne zabolieť, avšak ona je tou, ktorá si z nich berie ponaučenie.

Láska ma u nej viacero smerov

Nie všetko je u nej sebaláskou, avšak stále vie, že nie vždy je na akékoľvek veci, situácie alebo zážitky neskoro. Vie aj to, že nie všetko je len o partnerovi, manželovi alebo deťoch. Svoju lásku a úctu vyjadruje ako svojim blízkym priateľom, tak aj tým veciam, ktoré tak miluje a robia ju šťastnou.

Aj ona robí chyby

Nie je pravda, že šťastná žena je dokonalá a nerobí žiadne chyby. Práve naopak. Aj ona ich má, ako každá jedna z nás. Dôležitejšie však je, akým spôsobom sa s nimi učí pracovať a narábať. Práve ony sú tými, ktorých si je vedomá, no vedú ju neustále na jej cestu životom. Žiadnym iným, iba jej. Pretože takáto žena žije svoj život, nie život iných a nesie zaň maximálnu zodpovednosť aj tým, že robí chyby.

Šťastiu ako takému sme sa venovali aj v jednom z našich článkov, preto, ak by si chcela predsa viac tipov, určite si ho prečítaj. Nájdeš ho tu. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife