Ľudia sa podľa znamení delia na rôzne typy. V dnešnom horoskope si môžeš prečítať o znameniach, ktoré sa radi zabávajú, užívajú si a neradi sa viažu. Patríš medzi ne aj ty?

Baran

Tento človek je veľmi odvážny. Do všetkého čo robí vnáša kus seba, odvahy a zábavy. Jeho život je ako jazda na horskej dráhe – raz je hore, raz je dole. Malicherné veci ho nezaujímajú, pretože nie sú pre neho atraktívne.

Oveľa radšej sa pozerá po ženách, s ktorými by mohol stráviť večer a užívať si. Rád chodí večer do barov – vie tam presedieť celú noc, pretože je obklopený dobrou spoločnosťou. Jeho motto je – kým ho doma nikto nečaká, musí si užiť všetko, čo tento svet ponúka.

zdroj: Photo by prostooleh from Freepik

Kozorožec

Človek, ktorý sa narodil v tomto znamení, je síce najzrelší z celého horoskopu, no zabáva sa rád. Jeho život je jedna veľká párty, ktorú sa mu nechce ukončiť.

Na manželstvo nechce ani pomyslieť, no to len preto, pretože tú pravú ešte nestretol. Voľnosť si užíva, pretože vie, že jedného dňa to nebude samozrejmosť a s postupnými rokmi sa mu ani nebude chcieť. Riadi sa teda heslom, že všetky bláznivé veci musí stihnúť v mladosti.

Strelec

Tento človek je v živote veľmi šťastný. Zatiaľ si užíva bezstarostný život, ktorý mu prináša radosť. Najradšej je, ak môže tráviť voľný čas s priateľmi, ktorí ho chápu a sú naladení na rovnakú vlnu.

S nimi sa cíti sám sebou, preto si myslí, že k sebe zatiaľ partnera nepotrebuje. Unavuje ho hľadať lásku, tak sa drží hesla, že čo má prísť, to príde a nájde si ho. Jeho život vystihujú spoločenské hry, párty v kruhu priateľov a spontánne výlety krajinou.

zdroj: instagram.com/yeswe_travel

Škorpión

Škorpión žije zo všetkých znamení najrýchlejší život. Snaží sa študovať/ pracovať a popritom si rozbieha veľa iných vecí. Žije život naplno, pretože sa nechce nudiť a chce mať veľa spomienok.

Nechce žiť s pocitom, že nič nestihol – v duchu tohto hesla si toho niekedy na seba naloží veľa a má problém to zvládnuť. Často sa mu stáva, že nevládze, no keď ho niekto zavolá von, ide vždy, pretože nerád ľudí odmieta. Nemá rád, ak musí sedieť doma, zatiaľ čo vie, že sa druhí zabávajú.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.