instagram/amelie_weissenberger

Nájsť tú pravú priateľku dá žene zabrať – niektorej to trvá celý život.

Ak si chceš „hľadanie“ urýchliť, tieto dve vlastnosti by mala mať tvoja najlepšia priateľka, aby vám kamarátstvo vydržalo.

Baran

Tvoja najlepšia priateľka by mala byť impulzívna a podnikavá. Si dobrodružné znamenie, preto by si mala mať po svojom boku niekoho, kto ti bude stíhať. Impulzívna priateľka ťa vždy podrží v tvojich bláznivých nápadoch a pôjde s tebou na každý výlet.

Býk

Priateľka, ktorú hľadáš, by mala byť trpezlivá a vyrovnaná sama so sebou. Potrebuješ pri sebe osobu, ktorá ťa vypočuje, objíme a uteší. Ty sama nie si so sebou vyrovnaná, preto musíš mať pri sebe niekoho, kto ti to ukáže. Táto priateľka ťa nesklame.

Blíženci

Tvoja najlepšia priateľka by mala byť optimistická a zvedavá. Potrebuješ pri sebe ženu, ktorá ťa vždy rozosmeje a bude vedieť, ako ti môže zlepšiť náladu. Často bývaš smutná, preto by si mala mať veselú priateľku, ktorá bude tvoje myšlienky zaháňať.

Rak

Priateľka, ktorú hľadáš, by mala byť prispôsobivá a starostlivá. Aj keď sa môže zdať, že tieto dve vlastnosti nejdú dokopy, keď takúto ženu nájdeš, zoznám sa s ňou. Potrebuješ pri sebe kamarátku, ktorá je starostlivá a vie sa prispôsobovať, pretože často meníš nálady.

Lev

Tvoja najlepšia priateľka by mala byť odvážna a veľkodušná. Si praktická žena, ktorá sa nebojí do ničoho pustiť. Mala by si mať pri sebe priateľku, ktorá je rovnako odvážna ako ty, pretože potom by ste spolu dokázali veľké veci. Ak budete k sebe úprimné, priateľstvo vydrží.

Panna

Priateľka, ktorú hľadáš, by mala byť aktívna a pokojná. Občas si veľmi lenivá, preto potrebuješ ženu, ktorá bude dosť produktívna na to, aby ťa rozhýbala. Zároveň musí byť pokojná, pretože keď sa rozhneváš, vieš rozpútať tornádo. Vďaka nej budeš menej upätá a začneš sa viac usmievať.

Váhy

Tvoja najlepšia priateľka by mala byť rozhodná a otvorená. Potrebuješ pri sebe kamarátku, ktorá sa bude v niektorých veciach rozhodovať za teba. Celý život hľadáš rovnováhu, preto by ti táto žena pomohla. Potom bude vaše priateľstvo vzorom pre ostatných.

Škorpión

Priateľka, ktorú hľadáš, by mala byť vášnivá a originálna. Ako Škorpión neznášaš, keď niekto opakuje po druhom. Tvoja priateľka musí byť jedinečná, musí mať vlastný štýl obliekania a vaše priateľstvo musí mať od začiatku iskru. Inak to pre teba nemá zmysel.

Strelec

Tvoja najlepšia priateľka by mala byť rozumná a nemala by ťa navádzať na hlúposti. Túto ženu by potrebovali viaceré z nás. Ak ju budeš mať vo svojom živote, nenechaj si priateľstvo pokaziť, pretože už ďalšie nezažiješ. Rozumná priateľka ťa ochráni pred zlými situáciami v živote.

Kozorožec

Priateľka, ktorú hľadáš, by mala byť skromná a šetrná. Teba najviac ovplyvňujú ľudia, ktorí sú v tvojom okolí. Táto kamarátka ťa naučí, ako viac šetriť a uskromniť sa aj s málom. Niekedy si rozmaznaná, preto ti nezaškodí, keď budeš mať takúto priateľku v živote.

Vodnár

Tvoja najlepšia priateľka by mala byť tolerantná a chápavá. Aj keď si milá a slušná, občas si poriadne „vyhodíš z kopýtka“, preto ťa táto kamarátka bude chápať a nie odcudzovať. Nerobíš to pravidelne, no za to kvalitne. Táto priateľka ťa podrží, vypočuje a rada sa zasmeje na tvojich historkách.

Ryby

Najlepšia priateľka, s ktoru si budeš rozumieť, by mala byť vnímavá a umelecky nadaná. Miluješ umenie, preto by si túto kamarátku v živote ocenila najviac. Potrebuješ sa s niekým rozprávať o hlbokých témach, ktoré ťa zaujímajú. Žena, ktorá bude mať tieto vlastnosti, bude tá pravá.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy