Snívať o niečom, čo nikdy nebudeme mať, je výsadou žien. Vedia snívať o partnerovi, ktorý by mal vyšportovanú postavu a bol verný, o aute, ktoré by vedelo zaparkovať samo, alebo o jedle, po ktorom by zázračne schudli.

Aj keď je toto všetko nereálne, tieto 4 ženy sú skutočne zasnívané celý svoj život. Snívajú totiž s otvorenými očami.

Ryby

Citlivá žena v znamení Ryby je celý život zahalená ružovým oblakom snov. Má veľa inšpirácie a nápadov na to, ako si môže vylepšiť svoj život, nechýba jej cit pre poéziu a taktiež vie rozdávať lásku úplne nezištne. Bohužiaľ, napriek týmto pekným a pozitívnym vlastnostiam, jej niektoré podstatné (pre život) chýbajú. Nemá dostatočne silný hlas na to, aby sa presadila v práci a tak je často utiahnutá a neviditeľná.

Strelec

Žena Strelec má veľa snov, ktoré nemôže zrealizovať. Hovorí sa o nej, že žije vo svojom vlastnom svete, pretože ten reálny je pre ňu až príliš „čierny“. Idealizuje si každého človeka, ktorého stretne, pretože rada vidí v ľuďoch iba tie dobré vlastnosti. V každej situácii sa snaží nájsť niečo pozitívne, čo je chvályhodné, no niekedy je potrebné problémy riešiť a ona pred nimi zatvára oči. Žena v tomto znamení je večný „snílek“.

Blíženci

V našom minulom článku sme ti ozrejmili, že žena v znamení Blížencov je veľmi cieľavedomá a priťahuje úspešných mužov. Avšak, to nie je jej jediná dobrá vlastnosť. Taktiež, ako tieto dve ženy, často sníva a nechá sa unášať svojimi ideálmi. Je veľmi nadaná na umenie, má vynikajúci šiesty zmysel a často si predstavuje veci, ktoré sa nikdy nestanú. Len to jej pomáha udržiavať si optimizmus, pretože ako sama hovorí, tento svet sa jej nepáči.

Baran

Silná žena v znamení Barana má mnoho snov, preto tu nemohla chýbať. Avšak, od znamení vyššie sa odlišuje tým, že svoje sny si dokáže aj splniť. Má v sebe živočíšnosť a dravosť. Tieto dve vlastnosti ju nútia nezastavovať sa pred ničím, preto si dokáže splniť všetky sny, ktoré má, aj keď na prvý pohľad vyzerajú nereálne. Jej tajnou ingredienciou sú priatelia. Ak by nemala pri sebe tých správnych, nezvládne to.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.