Žena počúva signály z vesmíru

Och, sme to ale ľudia. Dostali sme dar v podobe slobodnej vôle a možnosti veci meniť. Môžeme si zvoliť, aký život budeme žiť, akých ľudí budeme stretávať, aké situácie budeme zažívať. No samozrejme, niekedy budeme vystavení situáciám, ktoré nebudeme vedieť ovplyvniť, nebudeme vedieť ako sa zachovať, či ako sa správne rozhodnúť. Čo nám napovedajú signály z vesmíru?

Čo ti vraví tvoje vnútro?

Ale nakoniec sa vždy len nejako rozhodneme. Zvolíme cestu, smer, ľudí vo svojom živote. A chceme odpovede, chceme vedieť, či sme sa rozhodli správne. Tieto odpovede hľadáme všade možne, len nie tam, kde ich zaručene nájdeme – vo svojom vnútri. Lebo iba tam nájdeme odpovede na všetky otázky. A pokiaľ sa budeme týmito odpoveďami riadiť, keď budeme počúvať svoje vnútro, svoje emócie tak si môžeme bez okolkov povedať, že si ideme za svojim šťastím.

Si nešťastná? Ak áno, hľadaj odpovede na otázky, prečo tomu tak je. Čo ťa robí nešťastnou? Nejaká osoba, partner, nenaplnený vzťah, frustrujúca pracovná náplň, príliš veľa povinností, ktoré si si nabrala na chrbát? Ty sama dobre vieš, čo presne je príčinou tvojho nešťastia, nespokojnosti. Stačí, keď sa pozrieš pravde do očí a vynaložíš ochotu a úsilie, niečo vo svojom živote zmeniť. Nie je to jednoduché, viem. Ale pokiaľ to neurobíš, pokiaľ budeš pred tým zatvárať oči a klamať samú seba, budeš sa naďalej iba trápiť.

Uchyľujeme sa k modlitbám …

Napriek tomu, niektorí ľudia miesto toho, aby dostali odvahu nazrieť do svojho vnútra a podľa neho žiť svoj život, hľadajú rôzne cestičky, ako by si mohli pomôcť inak. Niektorí viac pracujú, aby nemuseli na svoje nešťastie myslieť. Iní sa obklopujú viac druhými ľuďmi, riešia problémy iných, len aby nemuseli pozerať na svoje. Niektorí sa utiekajú k alkoholu či k virtuálnej realite. Toto všetko sú cesty, ktoré iba nasmerujú pozornosť inam, ale nič tým trvalo nikto nevyrieši.

Potom sú tu ešte ľudia, ktorí veria, hľadajú, skúšajú všakovaké riešenia. Aby si mohli povedať, že už skúsili naozaj všetko. Obracajú sa na vyššiu moc, na signály z vesmíru. Na tom, samozrejme, nie je nič zlé. Ale nie je to iba o tom, že sa pomodlíme a myslíme si, že to vesmír za nás vyrieši. Nevyrieši. On nám len môže dávať znamenia, vnuknutia, odpovede, ale pokiaľ s tým nespravíme my, ako jedinci nič, rovnako sa zas ocitneme iba na začiatku.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife