Pexels/Helena Lopes

Ľuďom s flegmatickou povahou vládne vodný živel. Tí, ktorí sa narodili v znameniach uvedených nižšie, neriešia maličkosti a takmer z ničoho si nerobia ťažkú hlavu. 

Nemala by si ich však odcudzovať, vedia byť aj veľmi citliví, spoločenskí, chápaví a tiež dokážu rýchlo nadväzovať kontakty s ostatnými. Začlenenie do kolektívu im nerobí problém.

Rak

Človek v znamení Raka je veľmi veselý a nič ho nerozhodí. Vie, že v živote sú dôležitejšie veci, než maličkosti, nad ktorými sa ostatní ľudia rozčuľujú deň čo deň. Dokáže sa ľahko prispôsobovať novým podmienkam a nemá problém pomôcť druhým pri ťažkostiach. Jednou z negatívnych vlastností tohto znamenia je však veľká hanblivosť a to, že mu veľmi dlho trvá, než si niekoho pustí do svojho života.

Škorpión

Škorpión nerieši žiadne povinnosti dovtedy, dokým mu vyslovene nehorí pod zadkom. Na všetko má dostatok času a radšej sa venuje svojim činnostiam, než by mal robiť povinnosti, ktoré si má splniť do školy alebo práce. V niektorých situáciách dokáže byť poriadne bláznivý a nezodpovedný, no vo všetkom pozná svoje hranice. Jeho dobrá vlastnosť je zodpovednosť a to, že si veci splní, no naozaj až vtedy, keď sa blíži deadline.

Ryby

Šikovný človek v tomto znamení vie toho naozaj dosť, no podstatné pri ňom je, aby sa mu aj chcelo. Keď totiž nemá svoj deň a náladu, nevenuje sa ničomu. Povie si, že všetko počká. Nerieši hlúposti, pretože vie, že na nich svet nestojí. V spoločnosti ľudí je obľúbený, lebo ich rád počúva a pomáha im s problémami. Vďaka tomu nemá ťažkosti začleniť sa do kolektívu a komunikovať aj s neznámymi ľuďmi.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy