Unsplash/Andrik Langfield

Možno si sa zobudila do zasneženého rána, ktoré ťa príjemne prekvapilo, alebo si na všetko nadávala, pretože sa ti nechce ísť do práce. Predtým, než začneš niečo robiť, si však prečítaj to, čo ťa dnes čaká.

Baran

Teba čaká pohodový deň, ktorý môžeš stráviť s priateľmi a rodinou. Prácu rýchlo dokončíš, preto sa nemusíš nikde zdržiavať a ísť hneď domov. Vďaka tomu nebudeš podráždená a ani unavená. Počas celého dňa budeš mať dobrú náladu.

Býk

Dnes by si si mala dávať pozor na to, aby si niekde neprechladla. Kvôli tomu by si nezvládala pracovať a musela by si odrieknuť plány na víkend. Po robote si dopraj teplý kúpeľ a bylinkový čaj. Keď sa zohreješ, bude ti oveľa lepšie.

Blíženci

Na svet sa často pozeráš tak, ako by bol len biely a čierny. Máš v sebe vnútorné spory, kedy chceš buď všetko alebo na druhej strane nič. Život takto ale nefunguje. Dnes by si mala nájsť duševnú rovnováhu, inak sa nemusí tvoj deň skončiť dobre.

Rak

Buď ostražitá najmä v práci. Nemáš čas na to, aby si robila chyby a napravovala ich. Všetko urob na prvýkrát správne a choď domov. Ponáhľaj sa, pretože ak nie, stretla by si niekoho, kto by ťa vytočil a naštval. Hádky dnes naozaj nepotrebuješ.

Lev

Dnes zažiješ prekvapenie. Pracovné záležitosti sa konečne vyjasnia a ty pochopíš, čo chceš v živote robiť. Vďaka tomu budeš rozmýšľať o výpovedi, pretože ťa aktuálna práca nenapĺňa. Chceš odísť a dnes na to bude skvelá príležitosť.

Panna

Čo sa týka práce, zažiješ v nej pokojný deň. Nič zlé ťa nečaká, preto môžeš byť flegmatická a niektoré úlohy si nechať aj na zajtra. Hádky sa môžu objaviť až doma, pretože pár členov rodiny s tebou nebude súhlasiť a teba to nahnevá. Dávaj si však pozor na to, čo povieš, inak môžeš ublížiť rodičom a to nechceš.

Váhy

Dnešný deň by si mala zasvätiť práci, nie tvojim koníčkom. Na ne si mala predsa čas cez víkend. Naplno sa venuj svojim úlohám, pretože ak ich nedokončíš do zajtra, budeš musieť pracovať aj cez Vianoce. A to asi nechceš.

Škorpión

Už od rána budeš mať skvelú náladu, preto si ju snaž udržať čo najdlhšie. Vďaka tomu sa ľudia pri tebe budú cítiť dobre a nadobudnú pocit, že s tebou môžu vybudovať hlbšie priateľstvo. Nebráň sa tomu, pretože kontakty potrebuješ.

Strelec

Nemala by si sa porovnávať s inými. Každý človek je odlišný a na celom svete nenájdeš človeka, ktorý by sa podobal na teba. Pokiaľ si sklamaná z toho, že sa ti nedarí tak, ako ostatným, pozri sa na svoju minulosť. Prešla si dlhú cestu a dokázala si veľa vecí. Dnes buď na seba hrdá.

Kozorožec

Dnešok bude náročný, no nemala by si sa vykašľať na povinnosti. Ak by si to urobila, všetci by boli z teba sklamaní – najmä ty. Poobede si dopraj veľkú kávu a pusti sa do práce, inak nezaspíš dobre. Budeš mať zlé sny o tom, ako nič nestíhaš.

Vodnár

V súkromnom živote by si mala byť opatrná. Máš v rodine niekoho, kto sa ťa snaží zničiť a kvôli tomu nemôžeš so všetkými vychádzať dobre. Práve dnes sa všetko dozvieš a veľmi ťa to prekvapí. Po tejto správe už nebudeš rovnaká – uvedomíš si, že by si nemala slepo dôverovať.

Ryby

Mala by si si ujasniť, čo vlastne chceš. Posledné dni sa cítiš ako na rázcestí, preto urobíš dobre, keď si napíšeš zoznam toho, čo ti robí radosť a toho, z čoho si smutná alebo v strese. Vďaka tomu budeš vedieť jednoduchšie odstrániť to, čo ťa vyčerpáva.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy