Unsplash/Freestocks

Podvádzanie a nevera nie je len mužská záležitosť. Keď niekto povie, že neverní sú len muži, v dnešnej dobe to naozaj nie je pravda. Svojich partnerov podvádzajú aj ženy, ktoré si nevážia to, čo majú. Dnes si môžeš prečítať horoskop o štyroch ženských znameniach, ktoré často podvádzajú svojich priateľov.

Kozorožec

Žena v znamení Kozorožca je nádherná žena, ktorá si vie získať každého muža. Vo vzťahu vždy hľadá vzrušenie, napätie a erotiku. Viac pre ňu znamená kariéra a peniaze, než manželstvo a rodina.

Má chuť sa zabávať aj vtedy, keď sa ocitne v zrelom veku. Ak sa pri svojom partnerovi nudí, nemá problém ho podviesť. Neznáša nudu a túži po tom, aby bol jej partner stále v strehu.

zdroj: Photo by luizclas from Pexels

Lev

Táto žena má toľko šarmu, že by ho mohla rozdávať. Žena, ktorá sa narodila v znamení Leva vie, čo od života chce. Je pripravená „vládnuť“ rôznymi formami všade – v škole, v práci, doma a aj vo vzťahu.

Nevadí jej, ak ju priateľ podvedie, pretože to urobí rovnako. Odplata je pre ňu neoddeliteľnou súčasťou a zvykla si na ňu. Svojho priateľa podvedie aj vtedy, keď nebude vidieť jej hodnotu.

Rak

Žena v znamení Raka je veľmi náladová. Vzťah s ňou vyzerá ako jazda na horskej dráhe. Jeden týždeň je všetko v poriadku, cíti všade lásku a je milá. Druhý týždeň je smutná, chce sa stále hádať a nemala by problém svojho priateľa aj podviesť.

Žena Rak je citovo veľmi labilná, preto by si mala dávať pozor na to, s kým sa dá do vzťahu. Podvádzanie partnera pre ňu nie je tabu, ak vie, že je nemilovaná.

Baran

Táto žena je slnko. Má veľmi rada žltú a bielu farbu, srší optimizmom a na prvý pohľad by sa dalo povedať, že je veľmi šťastná.

Lásku a vzťah nepovažuje v živote za dôležité, preto sú jej vzťahy väčšinou povrchné. Nevie zostať s jedným mužom dlho, preto je často neverná. Chce v živote vyskúšať všetko, čo sa dá.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy