Nový týždeň, čo teda znamená, že ťa čakajú aj nové situácie. Bude to ale jeden z tých kľudnejších týždňov? To môžeš zistiť v našom týždennom horoskope.

Baran

Tento týždeň buď pripravená na to, že sa môže vyskytnúť nejaký problém. Ale nedovoľ, aby ti to pokazilo náladu. Hore hlavu a vyrieš ho v pokoji. Keď dokončíš všetky povinnosti, konečne si dopraj odpočinok. Prídeš tak na nové myšlienky a s oddýchnutou mysľou ide hneď všetko ľahšie.

Býk

I keď to bude dosť rušný týždeň, v konečnom dôsledku budeš cítiť pocit šťastia. Možno to bude tým, že budeš plná energie. A možno to bude tým, že na teba čaká istý nápadník. Nebolo by na škodu dať mu šancu a prísť na iné myšlienky.

Blíženci

Tento týždeň je ten správny na dokončenie všetkých vecí, ktoré odkladáš. Raz ich aj tak musíš dokončiť a teraz je tá správna chvíľa. Okrem iného, nemusíš mať obavy z nečakaných problémov ani konfliktov. Vyzerá to byť celkom dobrý týždeň. Tak si ho užívaj.

Rak

Prechádzka do prírody ti neuškodí. Po náročných povinnostiach to potrebuješ. Čaká ťa ale pokojná atmosféra, takže nemusíš mať obavy z toho, že by to bol nejaký „blbý“ týždeň. A možno i pre teba je tento týždeň obdobím lásky.

Lev

Spočiatku to môže byť týždeň negatívnych emócií, ale keď to všetko zoberieš s nadhľadom, zvládneš to! Ale nepreceňuj svoje zdravie. Ak sa necítiš najlepšie, zbystri pozornosť a netvár sa, že sa nič nedeje. Jedz vitamíny a zameraj sa aj na svoje telo.

Panna

No, čaká ťa celkom zaujímavý týždeň. Nudiť sa určite nebudeš. Konflikty s blízkymi by ťa čakať nemali a ty si tak môžeš oddýchnuť a nabrať sily, ktoré budeš potrebovať neskôr. Všetky povinnosti, ktoré na teba čakajú, urob hneď a budeš mať pokoj.

Váhy

Tento týždeň ťa čaká kopec práce. Ale za to ťa čakajú aj krásne chvíle s rodinou. Bude to celkom ok týždeň. Na zvládnutie povinností ti pomôže, ak budeš všetko brať s nadhľadom. Dodržuj pitný režim a dopraj si aj dobré jedlo. Zaslúžiš si to.

Škorpión

Buď opatrná. Tento týždeň môžu nastať isté komplikácie. Ale nenechaj sa tým rozhodiť. Všetko zas bude lepšie a ľahšie. Veď vieš sama dobre, ako to v živote chodí. Keď príde čas na oddych, vypni hlavu a nepremýšľaj nad ničím zlým.

Strelec

Ako sa zdá, týždeň v znamení lásky. S partnerom ťa čakajú krásne chvíle a pre nezadaných Strelcov zas prichádza obdobie, kedy je možnosť si nájsť spriaznenú dušu. Ale netreba lietať len v oblakoch.

Kozorožec

Ak budeš všetko vidieť negatívne, odrazí sa to aj na tvojej práci. Úsmev a pôjde to ľahšie. Budú to rušné dni, ale nedaj sa tým rozhodiť. Nádych a výdych. I keď príde na hádku, vysvetlite si to s dotyčnou osobou v kľude.

Vodnár

Ničím zvláštny týždeň. Nebude to ani super, ale ani najhorší týždeň. Vlastne ti ujde celkom dosť rýchlo. Ani sa nenazdáš a bude opäť nedeľa a krok do ďalšieho. Aspoň máš čas sa zamerať na svoje zdravie. Čo takto si doma zacvičiť?

Ryby

Možno ťa prekvapí nečakaná správa, ktorá ti pomôže konečne zodpovedať na otázku, ktorá ťa už dlhšie trápila. Tento týždeň je správny na to, aby si sa nasmerovala a cítila sa tak lepšie. Aj hviezdy ti prajú.

 

 

 

 

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.