Shopaholicadel

Česká influencerka Shopaholicadel sa stala populárnou najmä vďaka tiktokovým videám. Ona sa však za celebritu nepovažuje a videá robí kvôli tomu, že to bol jej sen, no napriek tomu sa stala známou tvárou českej scény. V hlavnom meste Českej republiky sa dokonca objavili aj billboardy s jej tvárou. V novom podcaste Jakuba Koteka prezradila zaujímavosti zo svojho súkromia.

Adéla Pulcová sa zviditeľnila najprv účinkovaním v SuperStar v roku 2013, kde sa ale dostala do Hviezdnej roty, nie medzi finalistov. Neskôr začala robiť videá na TikTok a zverejňovať videá na YouTube, kde sa stala virálnou hlavne minulý rok.

V novom podcaste, ktorý vyšiel 27. decembra a za jeden deň má už viac ako 250-tisíc pozretí, sa rozhovorila najmä o svadbe. Na rozhovor prišiel aj jej partner David, ktorý taktiež prispieva na sociálne siete. Shopaholicadel je s ním zasnúbená už od 3. 10. 2021.

Na svadbu musia našetriť

David ju o ruku požiadal dokonca dvakrát a to z dôvodu, že prvýkrát to bolo v súkromí a vraj nemal poriadny zásnubný prsteň – ten musí mať podľa Adély kamienok. Neskôr to urobil v obchodnom centre s novým prsteňom.

V rozhovore však uviedla, že presný dátum svadby zatiaľ nemajú, pretože potrebujú našetriť na hostinu, na ktorú by radi zavolali okolo 10 ľudí, teda svojich najbližších. Na svadbe im vraj bude spievať Jarek Šimek. Okrem toho vyjadrili aj túžbu po bábätku.

Shopaholicadel chce bábätko

Zatiaľ si Shopaholicadel kúpila bábiku Markétku, ktorá sa stala na sociálnych sieťach virálna. Prehnaná starostlivosť či vtipné hlášky, ktoré padli na streamoch, tak na známu českú influencerku nehádžu pozitívny obraz. Taktiež priznala, že táto bábika jej pomáha na psychiku a vyšla ju 12 800 českých korún, čo vychádza na 527 eur.

Reálne dieťa, ako sama povedala, bude možné až potom, keď si dá dokopy svoje duševné zdravie, keďže podľa jej slov jej veľmi ubližujú hejteri. Hnevajú ju najmä ľudia, ktorí ju súdia podľa internetu. Zažila si totižto okrem hejterských komentárov aj vyhrážanie či kampaň #srpenbezadel.

Práve na neprajníkov padlo v podcaste obvinenie. Hejteri či diváci, ktorí na sociálnych sieťach sledujú túto dvojicu, vraj zavolali krajskú veterinárnu správu. Shopaholicadel totižto vlastní psa, morské prasa a zajaca. Jej partner však dodal, že kontrola nič nenašla a už len čakajú na potvrdenie, že je u nich doma všetko v poriadku. Potom chce podať trestné oznámenie za krivé obvinenie.

Česká influencerka Shopaholicadel nakoniec ale dodala, že sa chce zmeniť a chce aby ju ľudia prestali šikanovať. Do pozornosti dala aj to, aby neverili všetkému, čo je na internete, ale aby si radšej informácie overili hlavne u nej.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News