Shopaholicadel a David

Jeden z najkontroverznejších českých párikov nedávno šokoval slovami o rozchode. Influencerka Shopaholicadel sa vtedy kamarátke posťažovala o problémoch, ktoré majú so svojím snúbencom. Teraz portálu Extra poslala fotku s jasným odkazom. Prišiel teda koniec známeho páru alebo sú stále spolu?

Adéla Pulcová známa ako Shopaholicadel je česká influencerka, ktorú môžeš poznať skôr z videí na YouTube či TikToku. Táto účastníčka šou SuperStar tvorí pár s jej snúbencom Davidom. Ako sme nedávno informovali, dvojica sa zasnúbila dokonca až trikrát a chcú mať spolu aj dieťa.

Nedávno Shopaholicadel šokovala vzťahovými problémami

Kontroverzná influencerka sa však len prednedávnom posťažovala kamarátke o problémoch, ktoré majú s Davidom.

„Včera mi dal David jasne najavo, že už so mnou nechce byť. Takže som z toho úplne v pr*eli a neviem, čo budem robiť. Vôbec som nespala a stále len plačem a počúvam smutné pesničky, posťažovala sa vtedy.

Shopaholicadel
zdroj: Instagram/shopaholicadel_official

Priznala aj to, že možno má David na lepšie dievča a asi pre neho nie je tá pravá, keďže mu zatiaľ nedokázala porodiť dieťa.

„Možno spolu vážne nebudeme. Ja som kvôli tomu dokonca zvracala. Včera ma to proste zabolelo a úplne ma pichlo pri srdci, že ma nechcel ani objať, ani mi dať pusu. Možno, že sa David tak chová, pretože som mu stále nedala dieťa,“ šokovala.

Prišiel teda definitívny koniec tohto páriku?

Teraz však samotná Shopaholicadel kontaktovala portál Extra a vyjadrila sa k tomu, či stále tvoria pár. „Zverejnite tu fotku, ja budem len rada,“ napísala k tejto zamilovanej fotke.

Adel a David
zdroj: Extra.cz

Týmto známa TikTokérka všetkých uistila, že sa medzi nimi nekoná žiadny koniec vzťahu a ani zásnub. Všetko je teda stále v poriadku a obaja sa milujú.

Zdroj: Extra.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News