Kanadský spevák, skladateľ, multiinštrumentalista a v neposlednom rade, miláčik mnohých dievčat, Justin Bieber, prezradil niečo, čo s veľkou pravdepodobnosťou zaujíma už dlhšie väčšinu z nás! Tak predsa mu už tikajú hodiny a chystá sa na rolu otca? Čítaj ďalej a zistíš, čo prezradil samotný spevák.

Autor mnohých hitov, ktoré sa zapísali hlboko do sŕdc fanúšikom. Reč je napríklad o nestarnúcej skladbe Baby, As long as you love me či dokonca What do you mean, ktoré už teraz majú na Youtube viac ako miliardu videní, svoj život spečatil v roku 2018 s pôvabnou Hailey Baldwin. Svoju lásku neskrývajú, ba čo viac, ich vzťah i naďalej iskrí až za hory.

Avšak fanúšikov zaujíma, kedy sa dvojica konečne pochváli, že ich vzťah sa posunul ešte do vyšších mét a verejnosti oznámia, že očakávajú potomka. Nuž, zahraničný portál insider.com poskladal rôzne fakty a dokonca zverejnil i to, s čím sa pochválil samotný umelec.

Napríklad, koncom decembra 2019 Justin zverejnil dátum svojho turné, ktoré sa začalo 14. mája 2020 v Seattli vo Washingtone a skončilo 26. septembra 2020 vo East Rutherforde v New Jersey. Avizoval, že vydá taktiež nový album a dokumenty, ktoré sa objavia na YouTube už 27. januára tohto roku. Justin už predtým hovoril o svojej túžbe mať niekedy deti. V októbri 2019 prezdieľal video otca a syna a napísal: „Na toto sa veľmi teším 🙂.“ Len nedávno spevák zverejnil na svojom Instagrame viac fotografií bábätiek.

O niečo neskôr sa s fanúšikmi podelil v livestreame o tieto slová: Chystám sa turné zničiť. Ty a ja, cestujeme po svete. Potom sa nám po prehliadke narodí dieťa.“ Presne TOTO zaznelo v čase ešte pred turné, ktoré už skončilo, takže… Že by už predsa pracovali na bábätku? To nám potvrdí čas, zatiaľ sa nechajme prekvapiť. Každopádne, nech je to zatiaľ ako chce, dvojici držíme palce!

 

Zdroj: insider.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.