Hviezda Twilightu
Instagram/kristenstewartofficeal/taylorlautner/robertpattisonl

Obľúbený upír z Twilightu a jeho láska sa po prvýkrát spolu objavili na červenom koberci. Stalo sa tak na módnej šou Dior Men Fall 2023. Ako píše magazín People, tento celebritný párik držal svoj vzťah doteraz relatívne v súkromí. Herec sa pre The Sunday Times vyjadril, že to bola ich voľba.

Herci Robert Pattinson a Suki Waterhouse sú spolu spájaní od roku 2018, svoj vzťah však až doteraz udržovali v súkromí. Na verejnosti sa spolu objavovali viac-menej sporadicky.

Hviezda Twilightu si stráži súkromie

Tento anglický celebritný párik si svoj milostný život nechával iba pre seba. Ako sa vyjadril Robert – bola to ich voľba. „Ak pustíte ľudí dnu, devastuje to, čo je láska. Ak by sa vás cudzinec na ulici spýtal na váš vzťah, považovali by ste to za mimoriadne neslušné. Ak postavíte stenu, skončí to lepšie,“ povedal herec pre The Sunday Times ešte v roku 2019.

Robert Suki
zdroj: Instagram/robertpattinsonu

„Nechápem, ako môže ísť niekto po ulici a držať sa za ruky, ako keď to robím ja a sto ľudí vás fotí. Hranica medzi tým, kedy vystupujete a kedy nie, sa nakoniec vytratí a vy sa úplne zbláznite,“ pokračoval Robert.

Tento pár je teda spájaný už od roku 2018, odkedy si údajne prešli viacerými rozchodmi a hovorilo sa takisto o zásnubách, ktoré však neboli potvrdené.

Konečne sa to zmenilo

Herec známy z Batmana alebo Twilightu a jeho priateľka z filmu S láskou, Rosie sa spolu po prvýkrát objavili na červenom koberci. V egyptskej Gíze sa na módnej prehliadke prechádzali ruka v ruke a, samozrejme, nechýbali ani zamilované pohľady a dotyky.

Zdroj : People.com, The Sunday Times

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News