Bez vtipov a humoru život nemá zmysel. Práve smiech nám dáva to, čo potrebujeme. Veď úprimne, kto má rád nudu. Zrejme nik. Alebo? Zisťovali sme, ktoré znamenia zverokruhu patria medzi tie najzábavnejšie vôbec. A TOTO sú oni, najlepší zabávači! Schválne, patríš k nim aj ty?

Blíženci

Kombinácia ich ostrého jazyka, veselého charakteru a flexibilnej mysle znamená len jedno, poďme vtipkovať a zabávať sa. Sú na tom priam závislí. Avšak zasmejú sa len na tých najlepších fórkoch, takže ak sa pokúsiš byť ty tá, ktorá prevezme žezlo humoru, nie všetky vtipy im prídu vtipné. Nie hocijaká kravina vie Blížencov zabaviť. Ak je pre nich niečo hlúposť, s veľkou pravdepodobnosťou budú len žasnúť nad tým a nad ľuďmi, ktorí také niečo vypustili do éteru.

Kozorožec

Hviezdy tvrdia, že práve Kozorožec je najhlavnejší vtipkár v celej skupine. Nikto si to nevie vysvetliť prečo, ako je to možné, ale v pravej situácii sie vie spomenúť na dobrý vtip, ktorý publikum ocení. V celom prejave nemôžu bezpochyby chýbať ani šialené výrazy tváre a gestá, ktoré sú jedinečné a ktoré upútajú pozornosť poslucháčov. Čiže, tu ozaj je potrebné skonštatovať, že Kozorožec je znalec humoru a preto sa radí aj toto znamenie zverokruhu medzi najlepších zabávačov.

Vodnár

Aj keď Vodnár miluje intelektuálny humor, aj tak vie skvele zabaviť. Hviezdy dokonca tomuto znameniu zverokruhu nadelili i príjemný hlas, takže je ho ešte i radosť počúvať. Okrem iného, často si vtipy sám vymýšľa, povedala by si však na ne, že sú celkom originálne? No tak nájdi nejakého Vodnára a presvedč sa, či ozaj je to pravda.

Panna

Málokto by tipoval na Pannu, že vie byť dobrým zabávačom, ale hviezdy to tak proste chceli a tak sa radí tiež do tohto zoznamu. Najlepšie idú Panne vedecké vtipy. Ľudia ju majú radi okolo seba, pretože s jej príchodom vždy príde aj kopa dobrej energie, ktorú neustále rozsieva okolo seba. Je to také malé Slniečko, ktoré uvidieť zamračené alebo smutné je fakt výnimočné.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.