Unsplash/Jon Ly

Po rebríčku, ktoré mužské znamenia sú najlepšie a ktoré najhoršie, tu máme zoznam tých ženských.

Zisti, ktoré ženy sú najviac žiarlivé vo vzťahu a to, ktoré je naopak – najmenej. Pokiaľ sa nájdeš v prvej polovici, mala by si so sebou niečo robiť.

1. Blíženci

Si tá najžiarlivejšia priateľka z celého zverokruhu. Miluješ svojho partnera najviac na svete, no bola by si rada, keby bol stále doma.

2. Ryby

Žiarliš veľmi veľa, no pritom ti partner nedáva žiadne dôvody. Myslíš si, že robí mnoho zlých vecí práve vtedy, keď nie je s tebou.

3. Baran

Aj keď by si to o sebe možno nepovedala, brániš si to, čo ti patrí. Žiarliš na každú ženu, ktorá sa na tvojho priateľa len pozrie. Neznesieš to.

4. Býk

Tvoje žiarlenie je mierne, ale stále prekračuje zdravé hranice. Kvôli tomu sa tvoj priateľ bojí ísť von, pretože vie, čo by ho po príchode domov čakalo.

5. Škorpión

Máš žiarlivosť v krvi, aj keď sa snažíš predstierať, že nie. Bojíš sa, že ťa tvoj priateľ podvedie a nájde si lepšiu. Mala by si mu začať viac dôverovať.

6. Panna

Žiarliš iba vtedy, keď si myslíš, že je to nevyhnuté. Nemáš problém partnera pustiť von, ak vieš, že ide s kamarátmi. Ak by išiel s kamarátkou, asi by si nebola pokojná.

7. Rak

Nežiarliš veľa, no stále sa nájdu situácie, v ktorých vieš vybuchnúť. Neznášaš to na sebe, pretože mu chceš dopriať voľnosť, ale niečo v tebe ti bráni.

8. Lev

Hoci potrebuješ mať veci pod kontrolou, partnera nesleduješ. Dôveruješ mu a vieš, že keby sa niečo stalo, povie ti to sám. Žiarliš iba pri výnimočných situáciách.

9. Vodnár 

Učíš sa nežiarliť a nepodceňovať svojho priateľa v tom, že ťa miluje. Dokážeš mu dať voľnosť, no ak by si sa dozvedela, že ti bol neverný, rozišla by si sa s ním.

10. Kozorožec

Pokiaľ to nie je nutné, nežiarliš. Vieš, že tvoj priateľ je dobrý a miluje ťa. Plne mu dôveruješ, preto nemáš dôvod prezerať mu mobil alebo ho spovedať.

11. Váhy

Dávaš svojmu partnerovi vo vzťahu voľnú ruku. Nie si typ ženy, ktorá by žiarlila, pretože ty sama sa stretávaš s mužmi, ktorí sú tvoji kamaráti.

12. Strelec

Žiarliť nedokážeš. Medzi tebou a partnerom je vybudované pevné puto, preto mu dôveruješ na 200 % a vieš, že by ťa nikdy nepodviedol a ani by nešiel von so ženou.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy