Photo by Stephen Cook on Unsplash

Mať rande je v dnešnej dobe veľmi ťažké, pretože spoločnosť na teba tlačí v tom, aby si bola dokonalá. Musíš mať perfektné vlasy, dobré oblečenie, sviežo voňať, byť milá, stále sa usmievať a v reštaurácii si objednať ľahké jedlo.

Poď sa pozrieť na to, aké chyby robíš pri randení ty.

Baran

Máš pesimistické myslenie. Vôbec sa nezapájaš do rozhovoru, pretože ťa nebaví byť veselou osobou. Keď sa k slovu dostaneš, príliš veľa sa sťažuješ a hovoríš o tom, čo všetko je zle. Zmeň svoje myslenie, život nie je predsa stále zlý.

Býk

Myslíš si, že neuspeješ a nebudeš sa nikomu páčiť. Preháňaš to s tým, že sa chceš zapáčiť až moc. Niekedy nemusíš byť perfektná, pretože ti to aj tak nepomôže. Stačí byť sama sebou.

zdroj: instagram.com/yeswe_travel

Blíženci

Si príliš energetická a chceš za večer stihnúť veľa vecí. Muža to skôr odplaší a už s tebou nabudúce nepôjde. Skús sa upokojiť a skôr si na rande oddýchnuť, alebo to brať len ako krátku prechádzku s večerou.

Rak

Už od začiatku si myslíš, že to bude veľká láska. Si veselá, usmievavá a robíš si plány do budúcnosti. Na ďalšom rande nemaj žiadne očakávania a počkaj si na to, ako sa vyvinie. Spontánne veci (a láska) sú najlepšie.

Lev

Na rande ideš vždy s toxickými mužmi. Keď zbadáš, že z toho nič nebude, zbytočne sa nepretvaruj a hneď to ukonči. Predlžovať trápenie ti nepomôže a byť s takými mužmi na rande ti k psychickej pohode tiež neprispeje.

Panna

Si príliš vystresovaná. Máš obavy z toho, ako všetko dopadne a tak sa zakoktáš, potom rozprávaš príliš veľa a nakoniec nehovoríš nič. Upokoj sa, v duchu si opakuj že o nič vážne nejde a tvár sa prirodzene. Na nič sa nehraj.

zdroj: Instagram/yeswe_travel

Váhy

Bojíš sa vyjsť zo svojej komfortnej zóny a stále berieš do úvahy to, čo si o tebe pomyslí spoločnosť. Zmeň to – choď na rande s tým, s kým naozaj chceš a obleč si to, v čom sa cítiš pohodlne.

Škorpión

Si ustráchaná a máš málo sebavedomia. Na rande si tichá a moc toho nenahovoríš. Neboj sa rozprávať o úspechoch a silných stránkach, pretože ak to neurobíš ty, nikto iný to za teba nespraví.

Strelec

Vyhýbaš sa láske. Aj keď sa ti muž na rande páči, vždy si povieš, že ďalšie nebude. Vyjdi zo svojej komfortnej zóny a daj tomu mužovi šancu, nikdy nevieš, či to nebude ten pravý.

Kozorožec

Si veľká karieristka a nemáš skoro žiadny spoločenský život. Vieš rozprávať iba o svojej práci, čo je chvályhodné, no ponor sa viac do seba a na ďalšom rande rozprávaj o tom, čo ťa baví a robí šťastnou.

Vodnár

Často na rande nechodíš, pretože sa bojíš skúšať nové veci. Zahoď všetky obavy a „odtrhni sa“ z reťaze. Vyskúšaj ísť na rande so všetkými mužmi, pri ktorých si povieš, že by to stálo za to. Samú seba prekvapíš, aké dobré odreagovanie to je.

Ryby

Si hanblivá a nevieš sa na nič pýtať. Rande je o tom, že sa navzájom spoznávate a hovoríte o sebe. Nabudúce sa neboj pýtať aj otázky, ktoré sa ti zdajú nevhodné, pretože to bude stále lepšie, než ticho.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating