Zmiešané signály znamenajú, že nemáš záujem o vážny vzťah so mnou. Znamenajú, že sa ti páčim, ale nie dosť na to, aby ma tvoje srdce bralo za jedinú. Vieš čo? Zmiešané signály znamenajú, že by som s tebou mala prestať strácať čas!

Koniec koncov, vždy som si to vravela. Ale tie tvoje signály sú komplikované, aj keď nedávajú žiaden zmysel. Keď mi niektorí chlapi vysielali signály, bolo to akoby po kúskoch odhaľovali svoju náklonnosť v snahe očariť ma. Dávali mi komplimenty, robili si so mnou náhodné plány a lajkovali všetky moje fotky. Ty nie. Ale nikdy nepreukázali značné úsilie, nevenovali pozornosť mojim záujmom, nepísali mi správy na dobrú noc. Ty áno.

Sú však dni, kedy sa správaš ako kretén. Dni kedy zmizneš a úplne ma ignoruješ. Ale v dňoch, keď si prítomný, dávaš mi svoju plnú pozornosť. Zaobchádzaš so mnou tak, akoby si mal. Keď so mnou flirtuješ, nemám pocit, že by si ma naťahoval. Je to skutočné.

Od chlapa, ktorý sa so mnou takto zahráva by som hneď odišla. Ak nevieš byť rozhodný, nemá cenu tlačiť ťa do záväzku. No všetky veci sú s tebou tak iné. Neviem, čo mám robiť, pretože neviem, čo odo mňa chceš. Prečo so mnou takto flirtuješ? Nie som si istá, či chcem odísť. Chcem ti dať trocha času, ale netuším, či je to dobrý nápad.

Možno som blázon, ak verím, že sa to všetko zmení. Možno si rovnaký chlap ako všetci tí, čo mi ukradli srdce, no svoje mi nedali. Ak nemáš záujem o vzťah so mnou, pochopím to. Budem v poriadku. Ja chcem len odpoveď. Nechcem sa viac hádať o tvojich citoch. Nechcem hádať, čo ten tvoj úsmev znamená.

Ak sa ti páčim, povedz mi to. A ak to nechceš, prestaň sa zahrávať s mojím srdcom. Prosím!

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.