Ach, … sme nepoučiteľné stvorenia. Pokúšame sa svojich chlapov pretransformovať na svoj vysnívaný obraz, chceme od nich množstvo zmien, obetí..! Ono to tak proste nefunguje. Preto radšej na to kašli a využi svoju energiu na niečo zmysluplnejšie a prečítaj si zoznam vecí, ktoré pre teba muž jednoducho NEUROBÍ!

 

Neprestane grgať, prdieť ani chriachať

Milá moja, ani princ by toto pre teba neurobil. Pretože každý chlap potrebuje dávať zreteľne najavo svoje primitívne potreby. Najlepšie urobíš, keď to začneš ignorovať. A poprípade sa skry na bezpečné miesto, pokiaľ bude nutné.

Neprestane sa pozerať za druhými

Štve ťa to, najradšej by si ho za to zaškrtila, žiaľ, toto je kapitola sama o sebe. Chlap predovšetkým premýšľa … proste je to tvor živočíšny a viacmenej sa riadi svojimi pudovo. Ak nechceš, aby sa pozeral za druhými, daj mu klapky na oči.

View this post on Instagram

Brothers @andersonandwilson

A post shared by JEN (@jenniferharnack) on

Nebude iniciovať debatu o vzťahu

Máš pocit, že váš vzťah ostal akosi na bode mrazu? Nečakaj, že on to začne z vlastnej iniciatívy riešiť. Lebo úprimne, on si myslí, že je všetko v poriadku. Chlapi totiž neoplývajú schopnosťou vycítiť krízu vo vzťahu, oni jej rovno prepadnú. Ak chceš pokračovať ďalej s ním po jednej ceste, musíš to byť ty, ktorá začne o tom rozprávať.

Neobetuje kamarátov

Predstava, že kvôli tebe nechá svojich kamarátov len tak plávať je síce krásna, ale v dnešnej dobe taká nereálna. Pre neho debaty s nimi majú svoje nenahraditeľné čaro, ktoré chápu len muži.

Na záver veľmi dôležité upozornenie. V období zaláskovania je viac než isté, že ti bude sľubovať hory doly. Ale to je len dočasné. Ošiaľ medzi vami jedného dňa pominie, budete spolu dva tri roky a bum, realita bude celkom iná. To však vôbec neznamená, že tvoj partner musí byť zlý. Nie, on je jednoducho len chlap. Chlap, ktorý má svoje muchy a veci, ktorých sa nevzdá, lebo také je už raz to mužské pokolenie. Na druhej strane, ani s nami to nie je vždy jednoduché. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.