Big Brtoher a Farma
Instagram/farma.markiza/tarik_luksija

Láska kvitne aj v ďalšej reality šou. Ako ukazujú videá na TV Markíza, prvý zamilovaný párik vznikol už aj v reality šou Big Brother. Stihli si užiť už aj prvú spoločnú noc?

Takmer všetky šou na našom území sú akosi prirodzene spájané aj s láskou. Najviac párov pochopiteľne vznikne v zoznamovacej šou Love Island. Ani tento rok však nezostáva ani Farma, kde si do očka padli Azra a Denis. Láska však vznikla aj v Big Brotherovi.

Reality šou Big Brother sa na naše obrazovky navrátila po rokoch. Už počas prvej noci sa ukázali Kristýna a Andrej, medzi ktorými to poriadne iskrilo. Teraz sa ukázali ďalší dvaja súťažiaci.

V šou Big Brother vznikla láska

Ako ukazuje ukážka na TV Markíza, v dome veľkého brata sa zblížili Katrin a Tarik. Tento súťažiaci stihol svojej novej láske už vyznať lásku. 24-ročná Katrin vtedy priznala, že jej veľmi skomplikoval hru.

„Chcel som ti povedať, že si najúžasnejšie dievča, ktoré som teraz spoznal. A aj keď máš tie svoje muchy a nálady, tak si to najúžasnejšie dievča, ktoré som kedy v živote spoznal. Som strašne šťastný, že sme spolu,“ priznal.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Big Brother Česko & Slovensko (@bigbrothercs)

Tarik zároveň dodal, že aj keď neznáša vzťahy na diaľku, s Katrin je pripravený to spoločne zvládnuť. Tarik je totižto z Čiech a pochádza z Brna. Jeho nová láska je však Slovenka a Katrin žije v obci Šterusy.

Dvojica si však tento týždeň už stihla užiť aj spoločnú noc. Po Tarikovom príchode do Katrininej postele sa celú noc nad nimi perina len tak natriasala. Nechýbalo ani viacero spoločných bozkov.

Zdroj: TV Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News